Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dla wszystkich niezdecydowanych, którzy podpierają się ogólnie krążącymi hejtami na temat tej gry.

 

Gra jest fenomenalna.

Ustawiłem sobie najwyższy poziom, brak autocelowania i grało się wyśmienicie.

Dziennie średnio pogrywałem po 2 godziny i potrzebowałem całego tygodnia by ją ograć.

 

Grafika , mechanika, efekty dźwiękowe, muzyka, mechanika gry, fabuła.

Takie powinny być gry na nową generację i wszystkie Batmany, MadMaxy i inne Fallouty powinny brać z niej przykład.

 

POLECAM OGRAĆ !!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

xDDD fajne prowo,

 

grafika to jedna wielka wydmuszka bez jakiejkolwiek fizyki, interakcji z otoczeniem, nawet glupiego epickiego skryptu nie potrafi wygenerowac, lokacje tak waskie, ze te z uncharted to sandbox, AI przeciwnikow nie istnieje, fabula sie konczy w momencie kiedy sie zaczyna

 

najgorszy ex w historii moich kontaktow z exami od sony, przynajmniej wsrod tych dumnie kreowanych na gierki aaa

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Gra jest fenomenalna.

Ustawiłem sobie najwyższy poziom, brak autocelowania i grało się wyśmienicie.

Dziennie średnio pogrywałem po 2 godziny i potrzebowałem całego tygodnia by ją ograć.

 

Grafika , mechanika, efekty dźwiękowe, muzyka, mechanika gry, fabuła.

Takie powinny być gry na nową generację i wszystkie Batmany, MadMaxy i inne Fallouty powinny brać z niej przykład.

 

POLECAM OGRAĆ !!

 

Dobrze kombinujesz, ale jednak źle. Takie "granie" w The Order: 18,86 zł to trochę jak śmiganie na rowerze na czterech kółkach, ale żeby nie było za łatwo, to ze zdjętym siodełkiem xD

 

Rany, gdybyś nie odświeżył tematu, to bym sobie o tym przypomniał chyba dopiero przy grudniowych plebiscytach typu: największe rozczarowanie 2015, najgorsza fabuła, najgorszy shooter itp.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem i takie gry są potrzebne, bawiłem się przednio przy tej grze i jedyny minus to długość, resztę można przemilczeć i rozkoszować się obłędną grafiką i ciekawą choć krótką fabułą. Jestem ciekaw czy wyjdzie sequel raczący nas dłuższą przygodą i większym rozbudowaniem.

Odnośnik do komentarza

Jestem gdzies przy koncu i po cichu liczylem ze nadawanie na the order jest przesadzone,jednak niestety nie moge polubic tej gry choc bardzo bym chcial. Gdyby to bylo cos w rodzaju interaktywnych filmow od QD to podejrzewam ze bylbym zadowolony,ale tutaj mamy do czynienia z jakims dziwnym,nieudanym eksperymentem,ktory ma calkowicie spie.rdolone tempo.Lubie cutscenki w grach jak sa dobre,ale tutaj proporcje sa gorsze niz w MGS4,zbyt dlugie przerywniki,pozniej mamy bardzo wolne zwiedzenie atrap z marna interakcja co strasznie nuzy,a najlepsze i jedyne dobre momenty gdzie mozemy strzelac zdarzaja sie zbyt rzadko.

Mam mocne skojarzenia z gra Ryż:Syn Cygana chociaz to inny gatunek.

Oprawa AV to sztos choc sa niepotrzebne pasy i efekt ziarna ktory nie jest fajny.Przy takim waskim korytarzu szkoda ze nie zadbali o fizyke czy destrukcje otoczenia bo te kilka garnkow czy dzbankow to tyle co nic.

Klimat jest spoko,ale przez tempo i tragicznie pomyslane walki z lycanami gdzies sie to rozmywa.Gra aktorska i angielskie glosy bez zarzutu,fabula znosna ale zbyt dlugo sie rozkreca a z tego co piszecie bedzie nagle urwana.

QTE czesto wcisniete tam gdzie nie powinny,skradanie z dupy rodem z Murdered:SS,no jest poprostu nudno i tylko w momentach strzelania czlowiek sie budzi,bo jest bardzo dobrze zrobione. Moze jest malo broni,ale sa ciekawe,kazda jest inna i czuc w nich moc,szczegolnie shotgun robi robote i to jakie potrafi zrobic kuku.Na ten moment(chyba 15 chapter) jest to glownie wydmuszka graficzna,ktorej niedalbym wiecej niz 6-6.5

Ogolnie strasznie zal mi tej gry bo potencjal w tym uniwersum jest wielki,tylko ktos ogarniety musi to przejac.Nawet jakby zrobic z tego prymitywna strzelanke z kill roomami bez fabuly to wyszla by minimum dobra gra bo strzelanie daje rade,ale co z tego jak postanowili to zasmiecic cala reszta badziewia.Oby te IP przetrwalo,ale RaD niech tego juz nie dotyka.

Odnośnik do komentarza

Akurat gra aktorska i voice acring to mistrzostwo świata. Więc napisać że tylko "bez zarzutu" to moim zdaniem nie fair.

 

W ogóle dla samego udźwiękowania można przejść Orderka. Na sluchawkach Sony HS 2.0 (7.1) z dedykowanym sterownikiem do tej gry niszczyło mi fale mózgowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...