Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 rok później...

Witam. Wróciłem do Mad Max po latach żeby zrobić platynę ale serwery gry zostały wyłączone i nie da się zebrać tych 500 sztuk złomu, które zbierają się same, nawet jak gra jest wyłączona. Zna ktoś jakiś inny sposób na to oprócz pobrania z neta czyjegoś zapisu? Gram na PC.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak dobić brakujące pucharki i na tym zostawić. Już od jakiegoś czasu planuję do niej wrócić, bo gra jest jedną z najbardziej niedocenionych pozycji 8. generacji. 

 

P.S. I to jest jeszcze jeden powód do tego, aby nie robić pucharków/osiągnięć online, bo prędzej czy później każda gra doczeka się wyłączenia serwerów. 

Odnośnik do komentarza

No na psn bana nie dostaniesz, ale na serwisach typu psnprofiles.com dostaniesz flagę i nie będziesz brany do rankingu. Mówiąc czitowanie mam na myśli edycję zapisu czy użycie jakiegoś, gdzie to zostało zrobione, ale też dokładnie w to nie wchodziłem. Na PC pewnie jest masa programów odblokowujących osiągnięcia, nie wiem tylko jak Steam to rozpatruje.

Ja bym to olał bo szkoda babrać się w takie rzeczy. Ograć gierkę ile się da bo jest świetna i idziemy dalej.

Co do pucharów online to w zupełności się zgadzam, największy rak.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2023 o 09:25, LukeSpidey napisał:

bo gra jest jedną z najbardziej niedocenionych pozycji 8. generacji. 

Gierka wymusza przejmowanie obszarów i robienie generycznych aktywności „pobocznych” aby pchać fabułę do przodu. To był główny powód, że nie weszła do „pierwszej ligi” i wg mnie słusznie, bo powyższa (obowiązków) aktywność, to niezły shit i „zabójca” nawet dobrych gierek. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak dobić brakujące pucharki i na tym zostawić. Już od jakiegoś czasu planuję do niej wrócić, bo gra jest jedną z najbardziej niedocenionych pozycji 8. generacji. 

 

P.S. I to jest jeszcze jeden powód do tego, aby nie robić pucharków/osiągnięć online, bo prędzej czy później każda gra doczeka się wyłączenia serwerów. 


To akurat mam, ale wszystko jeszcze przede mną, bo za odkrycie/wyczyszczenie wszystkich lokacji też podobno lubi się zjebać, a tego wciąż nie zrobiłem i nie wiem, czy nie miałem już sytuacji, że się skaszaniło (wyjdzie na koniec).

Ostatnio wk#rwiłem się przy trzeciej Mafii, do której sobie co jakiś czas wracam, żeby kontynuować drugie przejście.
Pierwsze zaliczyłem w okolicach premiery, wbijając większość trofeów i wybierając drogę przekabacenia wszystkich bossów itp - ogólnie trudniejsza, dłuższa droga i taki był zamysł - drugie przejście jako speedrun z zabijaniem czego się da.
No i taki chuj, bo wraz z patchem 1.12 (obecnym) zjebali licznik w grze i jak chesz zaliczać cokolwiek, co gra musi liczyć to trzeba grać bez wyłączania konsoli, oczywiście licząc, że nie wyłączą prądu, albo zwyczajnie gra nie wywali errora :kekw:
Czaicie? Przechodzić całą Mafię III na jednym posiedzeniu, modląc się, żeby coś się nie zwaliło?
No i tym sposobem mogę sie pożegnać chyba z dwoma pucharkami, więc platynki nie będzie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

No lipa straszna, ciężko było wydać paczyka zmieniającego mechanikę wbijania tego złomu? Słabiutko.

Czyli to tylko nic nie znaczaca znajdzka, której nie da się wbić, czy wpływa realnie na progress w grze?

Wpływa na progres w grze, ponieważ nie pozwala na zrobienie 100% wewnątrz gry, jak i platyny. Wiem że gra fajna i można grać bez tego, ale jestem z tych graczy, którzy "muszą" zrobić wszystko, zwłaszcza w grach które lubią. Nie mogę nic w necie wyszukać odnośnie oszukiwania trofeów na Steam a szkoda, bo bym to zrobił. Z tyłu głowy gdzieś wisi ta myśl o czymś niedokończonym i oszukiwać nienawidzę, ale w takim wypadku czułbym się wytłumaczony. Jakaś taka growa nerwica natręctw czy coś :) Ileż to lepiej mi się żyło jak nie było Steamów i osiągnięć... GTA5 też była jedną z moich ulubionych gier, dopóki nie zobaczyłem osiągnięć online i to takich, przy których trzeba spędzić ponoć sporo czasu, bo potrzeba wbić 100 poziom w GTA Online. Niby GTA Online to osobny moduł, a potrzebny do trofek... To dopiero zaraza.

Odnośnik do komentarza

A steelbook w MadMaxie jest moim ulubionym steelbookiem. :woot: Kilka lat po premierze, twórcy Maxa wypuścili 13 giga patcha. :mog: Nikt tego nie robi. Poprawili naprawdę dużo rzeczy. Gra stała się stabilniejsza i wyzwania zaliczało mi już bez problemów. Musiałem mieć jakiegoś glitcha podczas próby wbicia 10 hit chain combo, bo po premierze nie udawało mi się tego wbić. A po patchu. BAM! wbiłem od razu na pierwszej większej grupce trepów. 

 

c86e35da8dd2f44b85d2ed779cbaeefd.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zależy - lepiej tak, jak olać, ale w sumie to mogliby taki patch, zmieniający sposób zarabiania tego złomu wypuścić, dla osób, które chciałyby wbić platynkę.
Ja lubię takie patche po latach, jak np ten do pierwszego Dying Light, ostatnio do Far Cry 5, albo kiedyś do Metal Gear Solid 4.

Odnośnik do komentarza

W tym wypadku raczej dobrze. Taki ME Andromeda nigdy nie został "naprawiony". Mafia 3 czy Mad Max, mimo, że nie osiągnęły sukcesu dostały fajny popremierowy support, podczas gdy np. Andromeda dostała anulowanie wszystkiego od dlcków po większe patche. To jest dopiero spierdolina. 

 

 

12 minut temu, Wredny napisał:

Zależy - lepiej tak, jak olać, ale w sumie to mogliby taki patch, zmieniający sposób zarabiania tego złomu wypuścić, dla osób, które chciałyby wbić platynkę.
Ja lubię takie patche po latach, jak np ten do pierwszego Dying Light, ostatnio do Far Cry 5, albo kiedyś do Metal Gear Solid 4.

Ja również, ostatnio chyba sztandarowy przykład to W3 - dodany kontent po latach, czy absolutnie genialny support pierwszego Dying Light, miałem okazję grę przejść po wszystkich patchach i to na pewno było inne przeżycie niż wersja premierowa.

 

Sam się zabieram właśnie za zjebane klasyki z PS4. Mafia 3 już w piekarniku, nastepny będzie Mad Max xD. 

W dniu 5.05.2023 o 17:08, SlimShady napisał:

Brzmi jak jeden z kręgów piekielnych.

Lepiej grac po 60minut na tydzień, wtedy nie czuć monotonni, a klimacik ta gra ma jakich mało:).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2023 o 19:19, KrYcHu_89 napisał:

Taki ME Andromeda nigdy nie został "naprawiony". Mafia 3 czy Mad Max, mimo, że nie osiągnęły sukcesu dostały fajny popremierowy support, podczas gdy np. Andromeda dostała anulowanie wszystkiego od dlcków po większe patche. To jest dopiero spierdolina. 

Spierdoliną nazwałbym raczej to, że i Mafia 3 i Mad Max mają swoje grono fanów, do których należę i niestety nie da się w nich wbić platyny, bo twórcom nie chce się oddelegować trzech ludzi na 5 dni, aby zrobili łatkę. 

Odnośnik do komentarza

No ogólnie jest raczej tak, że te osiągnięcia/pucharki mało kogo obchodzą, więc nie ma się co dziwić, zwłaszcza po zakończeniu okresu wsparcia, jaki został przewidziany dla tych tytułów.
Takie przypadki jak wymienione wyżej, że jakiś developer wraca po kilku latach i coś łata, albo robi "next-gen patch" to niestety rzadkość i coś raczej niespotykanego na większą skalę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ukończyłem dzisiaj Mad Maxa, druga po Mafii 3 co najmniej przyzwoita gierka open world ominięta przeze mnie w poprzedniej generacji. 

 

Świetny klimat, świetny system walki, misje fabularne były ok, dobry model jazdy i system rozwoju Magnus Opus. 

 

Na plus 60 FPS na SD (tam grałem większość czasu) i 144 FPS w UW na moim PC, gdzie moim oczom ukazał się prawdziwy next-gen :).

 

Na minus na pewno co jakiś czas BLOKADY progresu i potrzeba przejmowania obozów/zbierania złomu, kiedy nie do końca tego chcemy. Nie jest to jednak "poziom" Mafii 3 i jest tego zwyczajnie dużo mniej.

 

Jak ktoś nie miał okazji polecam, o dziwo to dosyć unikatowa gierka, mało jest open worldów z takimi systemami rozwoju pojazdu, który w zasadzie jest głównym bohaterem gry:). 

 

8/10 bardzo mi się to podobało, co otrzymałem, naprawdę dobra gra, która na premierę dostała 69% od krytyków i była uznana za porażkę. Według mnie niezasłużenie. 

 

image.thumb.jpeg.4a913d80f7b3e74b74b8d8956db8a14f.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.