Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

no pisze ci jak byk w nawiasie ze cross buy :D 

 

no jak pisalem valiant i oddworld juz mam wiec intereseuje mnie tylko olliolli2, ktore ponoc jest jeszcze lepsze niz jedynka ale dla tych co nie mieli dwoch wymienionych gier to oferta jest wyborna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie, że Abe to jedna z niewielu gier jakie kupiłem za własny hajz w PSS :| Olliolli dobre na Vitę, ale ten Valiant Hearts zapowiada się na dobrą rzecz. Enyłej widać progress w stosunku konkurencyjności do oferty XO

Odnośnik do komentarza

Całkiem ciekawy miesiąc w Plusie. Zazdroszczę tym co jeszcze nie grali w VH, historia ukazana w tej grze jest naprawdę miodna. Ja ograłem VH w grudniu także z czystym sumieniem polecam. Przygody Abe'a grałem bardzo dawno temu, jeszcze na PC. Mimo, że średnio ją pamiętam to chyba się jednak nie skusze.

Odnośnik do komentarza

"te gry na PS4 to jakaś kpina z graczy ."

"Hahahahahahah  z ps4 to chyba jakieś jaja"

"Rozbraja mnie gadanie ze olliolli czy VH to dobre gry na ps4. W takie gry mozna pograc na tele z androidem za 50-60 zl a nie na mocnej konsoli za 2k. Takie gadanie to jedynie pretekst do nie zmieniamia polityki sony i karmienie nas dalej pieczonym indykiem."

"3/4 tych gier na telefonie by mi chodziła a my mówimy o konsoli najnowszej generacji.. Najlepiej jakby w kwietniu dali Tanki, Tetris, Ducks i jeszcze jakiś klasyk ale z Pegazusa człowiek by przynajmniej przypomniał sobie dzieciństwo."

"haha konsola za 2000zł a gry warte 50zł  dzięki PlayStation za tak wspaniałe wsparcie dla Ps4"

"Akurat skonczyla mi sie subskrypcja. Super bo gry na ps4 kicha. Jak na pegazusy"

"gooowno i co tu mowic dalej lepiej dlc zombi do call of duty za free by dali"

"żal że takie gów... dają:("

"po ch** ja kupowałem wgl psplus to nie są gry tylko jakiś żart !"

 

 

:reggie:  :obama:  :dynia:  :cebula: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...