Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z lepszych miesięcy. VH mam ograne na PC (tez będzie po polsku), co nie znaczy, że nie przejdę na plejce. Ktoś tu wrzucił ofertę dla porównania, co dostali posiadacze xboxow. 360 dostała Tomb Raider i Bioshocka:I, gdzie na ps3 obie gry wylądowały juz jakiś dobry rok temu. XO, dostaje tylko Raymana, który co prawda jest genialny, ale dostać cztery dobre gry, a jedną, to jest różnica..

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę tych gierek posiadaczom PS4: przygody Abe'a mam na PC, ale jak to na PC czasem bywa, mam problem ze sterowaniem, a Valiant Hearts, grałem 3 miechy temu i ukończyłem, ale gra niezła. To co dali na PS3, to tylko zagram w detektywa, bo Papo i Yo (czy jakoś tak), ograłem już wieki temu.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę robić L2+R2, tych czarów co się przechodziło np. w Sliga, czy wpuszczało Mudokony w portal. Nie wiem, czy to wina pada, czy ma wyjść jakiś patch, ludzie w sumie coś tam na necie piszą o problemach. No i mógłbym grać padem i od czasu do czasu wciskać "tab", ale w opcjach można ustawić, albo klawiaturę, albo pad. Grafikę zrobili taką płynną, odpala mi się w 2560×1600 (i scaluje na Full HD), chodzi płynniutko w 60 klatkach, a sterowania nie potrafią okiełznać. Chyba, że to mój sterownik/emulator pada z X360, coś szwankuje, bo gram padem z PS3 i używam programiku scp server (ale wszystko dotąd było ok).

PS. Ficuś sorry, ale Velius pytał, to odpowiedziałem. Dobra koniec offtopa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...