Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie zdziwił jak sony za kilka lat wyciągnie całkowicie wtyczkę od PSN dla PS3. Mam sentyment do tej konsoli ale oprócz Mejma i kilku zapaleńców mało kto na tym gra.

 

I pasowało by mieć już do niej TV HDready bo na TV 4K jakbym miał niektóre pozycje odpalić to bym się chyba popłakał XD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szymek napisał:

musisz miec ps5...nie przypiszesz gry do biblioteki przegladajac sklep na ps4.

 

Z tego co wiem nie miałem PS3 ani PSP, a mogłem dodawać gierki z PS+. Myślałem, że tutaj będzie podobnie. Słabo.

 

Nowy store jest jakiś dziwny. Wcześniej wchodziłe w swoją zakładkę w przeglądarce, z której klikałem tylko na PS+ i już były gierki do dodania. Tutaj szukam, wchodzę w "usługi", tam PS+ ale gierki z zeszłego miesiąca... Szukam gierek wpisując tytuł z palca. (pipi), znalazło angielsko języczną wersję "shadow of war" ale już nie Hollow Knight... Dopiero po jakimś czasie trafiłem na "subskrypcje" i jakoś poszło.

Odnośnik do komentarza

Ogarnijcie swoje profile na www lub na konsoli, bo znowu się włączyły automatyczne subskrypcje ps plus (no, u mnie "sama" jakoś wajcha się włączyła, a wiem, że miałem wyłączoną), nie wiem, czy przypadkiem Sony tego nie mówiło, że tego robić nie będzie, a tu coś się znowu zmieniło :[

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...