Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No nic szczególnego. To nie jest to NBA z którym były jakieś hocki klocki odnośnie mikrotransakcji? Tomba może ogram jak juz nie będę miał nic innego, bo ostatni Tomb jaki ograłem to ten z PSXa Last Revelation czy jakoś tak. Bonusowa gierka do sprawdzenia z drugą połówką jako interaktywny serial na wieczór. Ogólnie bida.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Yakubu napisał:

Ehh, z takiego NHL to bym się ucieszył, ale rozumiem, że za dużo białego koloru w gierce jest :/

Dokładnie. Chcieli się przypasować czarnuchom, a jeszcze te ich kolorowe logo na Twitterze. Po co mieszać politykę do gierek? Za czasów PSXa, gdzie mieliśmy do czynienia ze sprzętem z Tokio, Made in Tokio, nie było mowy o takim s(pipi)eniu i przypodobaniu się reszcie świata :/

Ps ten tomb nie jest zły, taki anczarted w wersji babskiej. Tyle ze stara gierka, na kompie grałem lata temu (2015?). 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Plugawy napisał:

To nie jest to NBA z którym były jakieś hocki klocki odnośnie mikrotransakcji?


Nieeee apogeum tego było w 2k19. Tam już przegięli, ludzie ostry shitstorm im w necie z robili. W 2k20 dość to przystopowali. Jest nadal, ale już w granicach (powiedzmy, tfu dla mikrotransakcji) rozsądku.  

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak dobrze, że się człowiek nie skusił na tego CoDa :obama:
Choć i tak się dam wydupcyć, jak wydadzą wersję pudełkową :reggie:
Kurde, czy tylko ja wolałbym w ramach PLUSa jakieś niszowe gierki digital only? Jakieś My Friend Pedro, Ruiner, czy Return of the Obra Dinn np.
Sztosy AAA to ja już dawno mam ograne, albo kupione i czekające na swój czas, więc nigdy nie robią mnie tego typu wrzutki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Kurde, czy tylko ja wolałbym w ramach PLUSa jakieś niszowe gierki digital only? Jakieś My Friend Pedro, Ruiner, czy Return of the Obra Dinn np.
Sztosy AAA to ja już dawno mam ograne, albo kupione i czekające na swój czas, więc nigdy nie robią mnie tego typu wrzutki.

Nie tylko Ty, fajnie jak coś większego czasem wpadnie ale zdecydowanie wolałbym mniejsze gierki których raczej bym nie kupił albo czekał na wyprzedaż 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2020 o 19:27, Wredny napisał:

Jak dobrze, że się człowiek nie skusił na tego CoDa :obama:
Choć i tak się dam wydupcyć, jak wydadzą wersję pudełkową :reggie:
Kurde, czy tylko ja wolałbym w ramach PLUSa jakieś niszowe gierki digital only? Jakieś My Friend Pedro, Ruiner, czy Return of the Obra Dinn np.
Sztosy AAA to ja już dawno mam ograne, albo kupione i czekające na swój czas, więc nigdy nie robią mnie tego typu wrzutki.

 

W dniu 27.07.2020 o 19:36, Figuś napisał:

Nie tylko Ty, fajnie jak coś większego czasem wpadnie ale zdecydowanie wolałbym mniejsze gierki których raczej bym nie kupił albo czekał na wyprzedaż 

 

A ja wręcz przeciwnie. Uważam, że jeżeli opłacam abonament to w standardzie powinny być duże gry. Mogą dodawać jakieś indyki ale niech nie kosztem dużych gier. Polecam zakupić gamepassa, nawet nie trzeba kupować konsoli bo część gier można ograć na PC. Ale o tym na pewno wiecie.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Elitesse napisał:

 

 

A ja wręcz przeciwnie. Uważam, że jeżeli opłacam abonament to w standardzie powinny być duże gry. Mogą dodawać jakieś indyki ale niech nie kosztem dużych gier. Polecam zakupić gamepassa, nawet nie trzeba kupować konsoli bo część gier można ograć na PC. Ale o tym na pewno wiecie.

1) nie porównujmy sporo droższego gamepassa(jeśli mowa o konsolach) do PS+ tylko jak już to do GOLDa i gierki w tym drugim są tragiczne w porównaniu do PS+

2) jak nie grasz w multi nie musisz opłacać abonamentu i nikt cię do niego nie zmusza

3) duże gierki kupuję sam, a na indory szkoda mi wydawać kasy której mogę nie odzyskać jeśli mi gra nie podejdzie

4) wiem czym jest gamepass bo posiadam na ten moment tylko XOX w domu

5) sam liczę na to że PS NOW wprowadzą w końcu globalnie i oba abonamenty wyewoluują na wzór gamepassa bo to ta usługa będzie głównie sprzedawać Xboxa w następnej generacji, zresztą w tej też już to robił bo m.in dlatego kupiłem koxa w zeszłym roku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież ja niczego nie porównuję, a sugeruję dokupienie game passa. Nie zamiast, a obok. Też mam dwie konsole i opłacam dwa abonamenty. Nie jestem z nimi jednak od początku generacji, a jakoś od 2018 r. dzięki czemu nie ograłem wcześniej większości gierek, które są dodawane do abonamentów. Szkoda by mi było dużej gry dla jakiegoś indyka, zwłaszcza że mam je na wyciągnięcie ręki w GP. Dla mnie była by to zmiana na gorsze. Chyba, że tak jak pisałem dodadzą indyka ekstra.

Przy zakupie xboxa też kierowałem się głównie ofertą GP. Dzięki temu udało się ograć parę indyków i zaoszczędzić parę zł na kilku tytułach. Gdyby nie ta usługa to sprzedaż konsol M$ byłaby jeszcze niższa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...