Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Square napisał:

Ja bym się zdziwił gdybym dostał maila

A spróbuj założyć nowy mail i przypisać go do konta. Może zaczną przychodzić maile promocyjne

 

są dalej te promki

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, LukeSpidey napisał:

Spoko oferta. Na Hollow Knighta czaiłem się już długo, ale nie było żadnej poczciwej promocji. Za to Shadow of War kupiłem na premierę i gierka jeszcze w folii. :yao: @Wredny


Ej, ej... Ja kupiłem w promocji u @Dave Czezky (zresztą Hollow Knight też) - jakieś 40zł mnie to kosztowało, więc mimo, że u mnie też wciąż w folii, to jednak wydałem mniej kasy - wygrałem :kaz: 
Ale z tym Bugsnaxem oferta mocarna - odpowiedź Sony na gamepass i taki sztos day one w abonamencie :obama:

Spoiler

:yao::shieeet::dynia::pawel:

 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Rage 2 nudny. Fajny gunplay, ale gra do bólu generyczna i musiałem sobie zrobić przerwę. 

 

Początek Rage 2 jest tragiczny wręcz katastrofalny, odrzucił mnie na wejscie a tekstury przypomniały o Aliens Colonial Marines XD na razie rozbiłem pare obozów pajaców i świetnie się strzelało, do tego klimat post apo też jest OK. Skoncze Horizona to bede grał dalej,

 

3 godziny temu, Figuś napisał:

Nie wiem nie grałem bo jedynka mnie znudziła po 10h

 

Tutaj pewnie wielkiej różnicy nie ma :D

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tego nowego Playstation Store. Na ch.uj było ruszać, coś co było dobrze zrobione i bezpośrednio z przeglądarki mogłeś sobie dodawać gierki z PS Plus do biblioteki. Teraz się nie da, albo ja nie wiem gdzie to szukać teraz. Trza wchodzić na konsolę i tam teraz dodawać gry. K.u.rwa mać.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...