Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie praktycznie co miesiąc mam jedną grę normalnie do dodania, a druga do ściągnięcia. Zawsze zaczynam ściągać i po chwili anuluję i jest ok. Chociaż np. parę dni temu zauważyłem, że Just Cause z zeszłego miesiąca mi zniknęło z biblioteki, a dodawałem to właśnie przez download. Ale znalazłem w weekend w storze, znowu dałem ściąganie i teraz gierka ponownie jest widoczna w bibliotece.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem gdzie o tym napisać - mam problem z grą Heavy Rain, która była dodawana do Detroit Become Human. Po włączeniu gry na PS4 jak mam wybrać poziom trudności, rozmiar ekranu i szarości obraz miga. Po przejściu do właściwej gry gra chodzi tak jakbym odpalił ją na słabszym sprzęcie, klatkuje, muli się powoli płynie animacja. Na początku myślałem, że koty mi ruszyły kabelale po wyciągnięciu i wetknięciu jest to samo. Potem myślałem, że konsola siada ale inne gry chodzą bez problemu. Nie ma nigdzie ustawień obrazu aby cokolwiek zmienić. W wakacje kupiłem Samsunga 4K, wcześniej grałem na jakimś słabym HD ale nie w Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, baniek napisał:

Znany bug, podobno restart PS4 pomaga:

 

WTF, HEAVY RAIN?!! - YouTube

 

Dokładnie jak bym widział swój ekran, no może poza cyrylicą ;) Dzięki. Już myślałem, że nie będzie mi dane poznać tej gry.

Czyli wyłączyć i włączyć? Czy przez restart rozumiesz coś więcej?

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Panowie , działają wam gry dodane w ramach ps plus collection na PS4 ? U mnie przy każdej grze kłódka oraz info żeby odnowić subskrypcję bądź zakupić grę , dodatkowo kilka tytułów dodanych w ramach ps plus nie działa , reszta odpala normalnie , dodam, iż ps plus aktywny do września br. Edit: odnowienie licencji póki co nie pomaga .

Edytowane przez TidesX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Cedric napisał:

Jaki miesiąc :obama:

Ale kurczę pieczone dosłownie tydzień temu kupiłem Control Ultimate Edition bo było w promce. :(  Czy jest jakiś proces pozwalający to zwrócić albo coś? 

Jeżeli ściągnąłeś chociażby 1kb całości na dysia to niestety nie ma takiej możliwości :empathy: A jak tylko kupiłeś a jeszcze nie zacząłeś ściągać to możesz oddać

Odnośnik do komentarza

@Ryo-San

 

No to lipa, bo odpaliłem sobie z ciekawości na 10-15 minut. No nic, nie zbiednieję a niech Remedy ma coś też z życia. ;)

 

Generalnie po prostu nie spodziewałem się, że Sony może to dać do Plusa, a już na pewno nie Ultimate Edition + była niedawno na promocji. A tu zaskok.

 

Trzeba będzie się wstrzymać chyba z kupowaniem większych gier na PS4 w promocjach, bo chyba to już ten etap, że Sony będzie dawać lepsze gierki. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...