Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mój dobry kolega kupił PS4. Chętnie odgrzebałbym konto plusowe, które używaliśmy na PS3.

Czy to dalej działa na PS4, czy są jakieś blokady?

Np. utworzę konto plusowe, tam aktywujemy plusa i będzie można grać online razem?

Wiem, że kiedyś aż na 5 osób dzielono konta :) ale to raczej już cebula totalna. 

 

Odnośnik do komentarza

Da się, ale teraz dwie konsole to max. Tylko wydaje mi się, że jeśli kupisz plusa na swoim koncie, to znajomy będzie musiał ustawić na swojej konsoli twoje konto jako główne, bo chyba jest jakaś blokada, że na tej drugiej konsoli z online może korzystać tylko konto z wykupionym plusem. No ale mogę się mylić. Chrześniak dostał na gwiazdkę PS4, dzielę się z nim dobrociami z plusa i taka kombinacja działa. 

Edytowane przez Yakubu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie musi byc zalogowana, po prostu u siebie gra na swoim koncie. Druga osoba ma 2 konta na swojej konsoli. Glowne z plusem, oraz swoje na ktore sie loguje. Na to konto z plusem loguje sie tylko w celu dodania gier do kolejki pobierania. Trzeba uważać, zeby w jednym czasie nie byc na koncie z plusem na dwóch konsolach. 

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

No normalnie można. Masz jedną konsolę na której konto z plusem jest ustawione jako główne i możesz korzystać z online na każdym koncie na tej PS4, a na drugiej konsoli możesz korzystać z online jedynie na koncie z wykupionym plusem. Można grać jednocześnie na obu konsolach bez problemu. Dzielę tak konto z bratem i chrześniakiem i jeszcze się nie zdażyło, by dzwonili żebym się zalogował u siebie, bo online w fifce im nie działa. 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Przecież sam wyżej napisałeś

1 godzinę temu, Yakubu napisał:

Masz jedną konsolę na której konto z plusem jest ustawione jako główne i możesz korzystać z online na każdym koncie na tej PS4, a na drugiej konsoli możesz korzystać z online jedynie na koncie z wykupionym plusem.

Czyli jedna musi być zalogowana na koncie z plusem i na nim grać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Cały czas nie wiem o co Tobie chodzi z tym przymusem zalogowania się na koncie z plusem xd Mój brat ma na swojej konsoli moje konto z wykupionym plusem ustawione jako główne i jak chce grać online to loguje się na swoje konto i sobie tam pyka w Fifę bez żadnego problemu. Ja sobie mogę być w tym czasie na urlopie nad morzem, albo mogę grać na swoim koncie na swojej konsoli, bez różnicy. 

Jedyne ograniczenia są takie, że jak jestem online i w tym czasie mój brat się zaloguje na moje konto, to mnie wylogowywuje. Drugim ograniczeniem jest to, że na mojej konsoli mogę korzystać z online jedynie na swoim osobistym koncie. I tyle. 

Edytowane przez Yakubu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja PRDL, ale mieszacie

 

Chcesz z kimś robić zrzutki na gry ps plus?

1) Któraś z osób udostępnia drugiej swoje konto, uprzednio je deaktywując na swojej konsoli

2) osoba której to konto zostało udostępnione musi sie na nim zalogować i aktywować na swojej konsoli

3) od tej pory osoba której udostępniłes swoje konto może ściągać twoje zakupione gierki i korzystać z plusa na swoim koncie na którym gra

4) ziomek któremu udostępniłeś konto musi się na nie logować jedynie w momencie gdy chce pobrać comiesięczne gry z plusa czy zakupione przez zrzutkę

 

I Tyle, nie musi być cały czas zalogowany na koncie z plusem, wystarczy że to konto jest na jego konsoli i aktywowane jako główne, i wtedy może normalnie grac na swoim koncie online czy w PS plusowe tytuły.

 

To nie jest jakiś rocket science. Wiadomo łatwiej było za czasów PS3 gdzie zakładało się konto zrzutkowe i mogło byc na 5 konsolach, po premierze U3 już tylko na dwóch.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, czarek250885 napisał:

Pytanie, kończy mi się subskrypcja ps+, znacie jakieś strony gdzie można zakupić roczny abonament w korzystnej cenie? Nie chcę wydawać 240zl, a jakoś nie zapowiada się na jakieś promki.

 

W dniu 17.08.2020 o 11:36, Shen napisał:

 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, czarek250885 napisał:

Pytanie, kończy mi się subskrypcja ps+, znacie jakieś strony gdzie można zakupić roczny abonament w korzystnej cenie? Nie chcę wydawać 240zl, a jakoś nie zapowiada się na jakieś promki.

Z tego co kojarzę to eneba ma teraz po 150zł. A nawet na allegro znajdziesz po 160-170zł

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Elitesse napisał:

Ile mogę wbić abonamentów do przodu? Obecnie mam go do 2023 r. ale słyszałem, że są jakieś limity (3 lata do przodu?). System nie przyjmie kolejnych kodów albo obetnie mi kilka miesięcy? 140-150 zł to dobra cena i kusi ;)

https://www.cdaction.pl/news-61344/gracz-przez-przypadek-kupil-11-lat-playstation-plus-za-tysiac-dolarow.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...