Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Siema, proszę o poradę;). Mam założone konto w UK i wykupiony ps plus. Podzieliłem się z ziomkiem i on ustawił swoją konsole jako podstawową, żebyśmy mogli korzystać z ps plus we dwóch.

Kupując grę muszę płacić z angielskiej karty z angielskiego konta i wtedy możemy korzystać we dwóch.

Czy jeżeli chciałbym założyć drugi profil na mojej konsoli i ustawić region na Polska i kupować gry z polskiego konta , będziemy mogli korzystać we dwóch z tych gier??

Czy muszę wykupić ps plus na drugi profil? 

Proszę o pomoc , dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, YETI napisał:

TR z 2013 obecnie w cenie 23zl na PSS. 

 

Edit, kilka dni temu kupiłem za 23zl, teraz kosztuje 79zl.

Ja go mam, kupiłem kiedyś w jakimś promo pograłem trochę, ale nigdy nie wróciłem. Ostatnio mnie ciągnie do Uncharted, to może zamiast tego wleci Lara.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Jako fan Gothica i sympatyk Elexa oraz Risena, nie polecam Greedfalla. Ograłem ostatnio i kompletnie mi się nie podobał, drewniana mechanika, do tego irytujący backtracking i taka sobie fabuła. 

 

Potwierdzam. Napaliłem się na tą grę, bo miał to być kawał solidnego RPG. Przy grze maczał palce ktoś od serii AC, oceny całkiem całkiem ale jak zacząłem grać to się odbiłem od tej mechaniki i grafiki. Czułem się jakbym cofnął się w czasie do gier z x360 albo wcześniej. Walka była tam jak dla mnie skopana bardziej niż cała reszta. Nie skończyłem nawet pierwszej lokalizacji, nie miałem siły się z tym męczyć. Kupiłem ją na promocji w czasie pierwszego lockdownu po skończonym Days Gone więc może przez to gra wydawała się jeszcze większym crapem niż jest w rzeczywistości ;) Może dam jej szansę drugi raz ale marne szanse.

 

W Maneater trochę pograłem na PS4 i takie to sobie. Wersja na PS5 podobno miała się bardzo różnić od tej na PS4, sami twórcy mówili, że to dwie inne gry. Ciekawe.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...