Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Nie korzystam z aplikacji, bo jak dotąd nie miałem takiej potrzeby. Przez stronę nie mam opcji dodać nawet jak ja wyszukuję. Gra miała być tylko na PS5 jednak jest przy niej informacja, że działa na ps4. Tak dedukuję na podstawie znaczku "ps4" - może za jakiś czas przestanie być exem na ps5 ;)

Na ps4 też nie chcę w to grać, bardziej chodzi o możliwość dodawania gier na ps5 w przyszłości. Konsolę pewnie kupię ale fajnie do tego czasu by było uzbierać kolekcję gier z ps+ skoro nie będzie mnie stać na nowe ;) Chyba trzeba się z tą aplikacją zapoznać...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, joseph napisał:

mam problem przy dzieleniu sie ps plus

moj kuzyn ma konto glowne a ja sie niedawno do niego dolaczylem i korzystam z dobroci 

jednak, za kazdym razem gdy on jest zalogowany a ja sie podlaczam to wyrzuca go z sesji..

co musze zmienic by wszystko dzialalo jak pan bog przykazal?

oczywiscie konto kolega ma Twoje ustawione jako podstawowe natomiast Ty masz kolegi ustawione u sb podstawowe  na konsoli? i gracie na swoich NORMALNYCH profilach?
tez dziele konto na ps4 i wylogowuje tylko i wylacznie jesli oboje jestesmy na tym samym profilu

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Pytanko: czy jeśli kupię teraz kod na PS+ w jakimś internetowym sklepie (nie PSS), to rozumiem, że mogę go aktywować nawet za pół roku i od tego czasu nadal będzie to abonament na 12 miesięcy?

 

W opisach widzę, że kod jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu, ale rozumiem, że abonament liczy się od aktywacji na koncie, tak?

Odnośnik do komentarza

Nope. Dziś pobrałem overcooked, outlasta, i jeszcze jakiś horror i wszystko w 5 minut się pobrało. 

 

Za to ja mam pytanie. Jeśli ktoś udostępnia mi konto (dzielenie konta) i pobiorę jego gry z plusa np BioShock Collection, zainstaluję, pogram i ja odinstaluję i nie będę korzystał z konta kumpla to nie będzie już jej w bibliotece? Nie przypisze się do mojego konta i jak będę miał swojego plusa to będę mógł w nie grać ponownie?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Luqat napisał:

Przecież gry są przypisane do konta, o czym sam piszesz, więc pobrane gry będą tylko w jego bibliotece. Będziesz mógł grać, jeśli znów pobierzesz z jego profilu. No i oczywiście konto udostępniającego musi być na twojej konsoli.

Dzięki za odpowiedź. Po prostu nie byłem pewien ale teraz już mam jasność.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...