Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest w dobra oferta, GwG się chowa. Control ograłem z dodatkami ale w wersji na PS4 i bardzo dobrze się przy nim bawiłem. Concert Genie chciałem kupić na jakiejś promocji, a tu wpadnie z plusa :) Samochodówka mnie nie interesuje ale może kiedyś sprawdzę to multi. Widać Sony prokonsumencko reaguje na ofensywę M$ :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o odpowiedź na pytanie: czy jeśli ściągnąłem Control na PS4 z Plusa i powiedzmy za pół roku kupię PS5, to czy będę mógł ją ponownie ściągnąć wtedy na PS5 i będzie to Ultimate Edition? Innymi słowy, czy to jest update pod PS5 jak Days Gone, czy osobna gra jak DMC5: Special Edition?

I czy jest sens w to grać na PS4, czy gra już dobrze działa?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _daras_ napisał:

Proszę o odpowiedź na pytanie: czy jeśli ściągnąłem Control na PS4 z Plusa i powiedzmy za pół roku kupię PS5, to czy będę mógł ją ponownie ściągnąć wtedy na PS5 i będzie to Ultimate Edition? Innymi słowy, czy to jest update pod PS5 jak Days Gone, czy osobna gra jak DMC5: Special Edition?

I czy jest sens w to grać na PS4, czy gra już dobrze działa?

jeśli dodałeś z plusa ultimate edition to odpalisz też na ps5 już ulepszoną wersje

 

 

Odnośnik do komentarza

No, Ultimate Edition jest tylko dla posiadaczy PS5 i tylko na PS5, wersja na ps4 która mi się z nią pobrała to wersja bez dodatków.

Wydaje mi się, że musisz dodać grę przez kogoś na PS5. Nawet na pss przez przeglądarkę jest to osobna pozycja, spróbuj tutaj zaklepać jak nie masz możliwości przez kogoś na PS5

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4040-PPSA01951_00-CONTROLUEPS50000

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...