Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ta promocja na plusa za 4.30 za 1 miesiąc to tylko dla nowych czy jeśli skończył mi się wczoraj plus to mogę z tego skorzystać? Co prawda kupiłem już zdrapkę na 3 miesiące ale mógłbym mieć w ten sposób dodatkowy miesiąc.

 

 

Jest teraz promocja, że za 4 zeta masz Plusa na miesiąc. Tylko... zabiorą i tak 20 zł z karty, ale to będziesz miał na koncie PSN.

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/reward_game/playstationplus-miesięczne-członkostwo/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS1MX99C- tylko chwilowo sklep ma problemy, dzisiaj nowy soft wychodzi, pewnie serwery nie wyrobiły.

Ale musisz potem deaktywować abonament, by nie pobrali 27 zł za kolejny miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Pisałem już gdzieś o tym, że sony zabiera dwie dychy z konta i tak, ale te 16 zeta będziesz miał na swoim koncie PSN.

Po prostu Sony minimum musi ściągnąć dwie dychy, jakby tak wprowadzili w końcu dla Polski paypala, to nie było by problemu.

---

Sony od zawsze zabiera dwie dychy, ale różnica zostaje na koncie.

To nie jest z okazji tej promocji, pamiętam kupiłem gierkę z PSXa za 16 zł i dwie dychy zabrali, było to prawie 10 lat temu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...