Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Alienation z tego wszystkiego najlepiej się spisuje, a i tak kupiłem na promo razem z season pass poniżej 60 zł półtora miesiąca temu. Tales nie moje klimaty gdzie gra jest jako tako serialem, wielkie meh. Co by nie mówić zestaw majowy jest lepszy od kwietniowego.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Alienation super, tylko szkoda, że wszelkie prace są wstrzymane i nie będzie żadnych dodatków ani patchy.

TftB - jak ktoś ogrywał Borderlands 2/TPS i mu się podobały to tytuł obowiązkowy, wprowadzający bardzo ciekawe postacie do uniwersum. Dla fanów tym bardziej do ogrania przed BL3.

Odnośnik do komentarza

Zaraz coś mnie trafi

Miałem to samo jak kupiłem Plants vs Zombies na przecenie za 70zł, a (pipi)ane EA dało je dwa tygodnie później za friko z okazji 20 rocznicy PS

i-know-that-feel.jpg

 

ale z drugiej strony za gry Housemarque powinno się w nich pieniędzmi rzucać, a teraz preorderki na NEX MACHINE proszę składać :lapka:

Odnośnik do komentarza

Następny miesiąc który utwierdza mnie w przekonaniu że plusa czy golda opłaca się trzymać jak ktoś gra online. Te gry albo ktoś kto chciał już ograł albo w ogóle go nie interesowały to czemu niby teraz to odpalać. Plus i gold powinny mieć premierowo fajne indyki. Ostatnio wyszły shiness, sexy brutale czy little nightmares. Każdą z tych gier bym chętnie ograł i pewnie kupie w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

Następny miesiąc który utwierdza mnie w przekonaniu że plusa czy golda opłaca się trzymać jak ktoś gra online. Te gry albo ktoś kto chciał już ograł albo w ogóle go nie interesowały to czemu niby teraz to odpalać. Plus i gold powinny mieć premierowo fajne indyki. Ostatnio wyszły shiness, sexy brutale czy little nightmares. Każdą z tych gier bym chętnie ograł i pewnie kupie w swoim czasie.

 

Są gry, które interesują Cię średnio, ale nie na tyle, by je kupić. I tu się świetnie to sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ale wiecie, że tyle razy było takich przecieków, a później co z tego było? No nic, wychodziło zawsze co innego niż miało to być ale nie powiem Killing Floor dobra gra, a LiS cóż po raz kolejny napiszę, że te gry serialowe nie interesują mnie nic, a nic. Tak czy siak do środy trzeba poczekać na listę :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Playstation Turcja to wrzuciło. Raczej pewne info. Life is strange chodziło na tylu promocjach po 17zł, że troche beka, ale git niech każdy zagra w to arcydzieło :banderas: 

 

KF 2 tez fajniutko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...