Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

'Persona 4 Golden' to cudowny, wspaniały i niesamowity turowy jrpg osadzony w kulturze Japonii.

Natomiast 'Life Is Strange' to problemy nastolatków z USA zapakowane w samograj pokroju produktów od Telltale Games, więc całkiem co innego.

Nie widzę porównania poza tym, że w obu pozycjach występują nastolatki i mają problemy.

Żeby jednak nie być gołosłownym, wypróbuję tę drugą pozycję w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Może być. LiS ograny jakoś rok temu, no ale KF2 można będzie sprawdzić. Indyczki też niczego sobie, ale nie będę miał na nie czasu.

 

Killing Floor 2 to też indor. Ponoć bardzo smaczny w co-opie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wreszcie jakiś dobry miesiąc. LiSa ogrywam bankowo. Za dużo dobrego się o tej grze naczytałem. Sony wraca na właściwe tory z grami w subskrypcjach.

Tylko się nie przyzwyczajaj za bardzo. :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się promo na 12-mcy Play Station Plusa i teraz pytanie - jeżeli wykupię subskrypcję za te 136 zł, to od razu pobierze mi z konta kasę i przedłuży abonament o 12 m-c czy lepiej kupić pudełkową wersję w Saturnie za 149 zł i sobie ją potrzymać do odpowiedniego momentu? ;)

Dodam tylko, ze obecnie mam już dostęp do PSP :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

 

Niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi, przedłużone, dobre promo. Akurat w ostatnim momencie mi się skończył ps plus  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...