Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Drawn to Death mnie ciekawi, z chęcią sprawdzę, no i te gierki na Vitę wyglądają nawet nie najgorzej. Inna sprawa, że moja miłość do Vity się skończyła i jak biorę tę konsolę do roboty to zamiast na niej grać, wolę na forum siedzieć. Już chyba rok nie grałem na tym sprzęcie, trzeba się pozbyć :/ A na PS3 kaszana imo.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Alien Rage xD Wygrzebana z kosza w tesco za 5zl.

 

Ok chyba trzeba juz sie oficjalnie pogodzic, ze ps+ to jedynie tylko jak ktos chce lupac w multi na ps4. Bo inaczej sensu nie widze.

Ja tam kupuję tego plusa dla promocji. Pamiętam, że jak kupiłem PS4 i zobaczyłem te promocje dla plusowiczy, to bardziej opłacało mi się wziąć plusa na miecha za 27 zł i gierki, niż kupować same gierki.

Najlepszy był Plus na PS3, po tym jak przestali dawać gierki z PSXa. Nie mówię, że to było złe, ale jednak dopiero wtedy zaczęli dawać dobre gierki AAA + indyki. Tylko, że tutaj mieli tylko do wsparcia jeden system.

Vita miała dobry abonament od początku: Uncharted, Gravity Rush, Chronovolt (crap) i Mutant BLob - to wszystko jednego dnia. A potem podochodziły: Wipeouty, Mortale, Lumminesy... aż w końcu zabrakło gier.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

@grzybiarz

Racja to co piszesz. Ja jestem z ps+ od poczatku i dlatego widze jaka bryndza nawiedza te usluge od miesiecy. Nawet na swieta sie nie wystarali. Ale nie musza, ludzie i tak kupuja plusa bo net w ps4 a gierki daja "zeby nie bylo". Nie ma z ich biznesowego punktu racjonalnego powodu dla ktorego mieliby wystrzeliwac sie z gierek AAA niekoniecznie pierwszego sortu jak KZ:SF czy Order. Microsoft latami sprzedawal live jako usluge internetowa a ludzie i tak brali. To samo jest z sony obecnie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry miesiąc. Drawn to Death wygląda interesująco, Lovers in a Dangerous Spacetime to sztos gierka, zwłaszcza jak się gra w cztery osoby - hit na PSN party będzie, te gry na Vitę też spoko, ale i tak znajdą się poszkodowane bidulki, którym doopa pęka bo za 15zł miesięcznie (przy zakupie plusa na rok za 180zł) nie dostają gier triple A.

Ja podobnie jak Grzybi, plusa trzymam również po to, by mieć lepsze zniżki na cyfrówki. Po dwóch miesiącach się zwraca z nawiązką.

 

Mało tego - opłacam dwa abonamenty. JP też. Wychodzi sporo drożej, bo trzeba karty zdrapki kołować, ale oferta plusowa jest inna - teraz będzie na przykład MXGP 2 na PS4 i pewnie niedługo ujawnią resztę tytułów. W zeszłym miesiącu był Biohazard Umbrella Corps (kasztan), Kagero Deception i parę innych gier. Są też mega promocje dla plusowiczów - niedawno był AC Unity i AC Black Flag po 100 yen od sztuki (3.60zł), teraz jest Until Dawn i God of War 3 w tej samej cenie. Niestety nie da się kupić bez japońskiej karty, bo mają rating cero Z, ale dla obywatela tego kraju fajne deale.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...