Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Warto brać Destiny? Bez dodatków czy koniecznie z dodatkami?

 

Jak masz z kim grać (chociaż społeczność Destiny jest raczej pomocna, więc nie powinieneś mieć problemów z nawiązaniem nowych znajomości) to zdecydowanie warto, zwłaszcza teraz, gdy gra po brzegi wypełniona jest zawartością i ciężko to wszystko ogarnąć.

 

No i KONIECZNIE z dodatkami, bez nich będziesz miał wersję demo, bo Destiny to specyficzny tytuł - tu nie ma podziału na "podstawkę i DLC" - te dwie rzeczy wzajemnie się przenikają, więc bez dodatków miałbyś masę rzeczy zwyczajnie zablokowanych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, poszukuje jakiegoś fajnego tytułu na PS4 :) Ograłem już : TLOU,Uncharted Kolekcje+4, GOD of War, Ratchet, Fifa 16, The order, Driveclub, nie podszedł mi Infamous, Batman i Killzone. Chce Rise of Tomb Raider ale poczekam jak trochę stanieje, GTA V jeszcze nie jestem gotowy ale napewno kiedyś zagram, Until Down ( po oglądnieciu gameplayu nie wiem czy mi się spodoa taka gra) myślałem o COD AW lub BF4 żeby trochę postrzelać a zależy mi tylko na singlu do 30 zł można wyrwać. Jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad wersją Battlefield 1, którą wybrać. Cyfrowa Edycja Zwykła kosztuje 269zł, pudełkowa Edycja Zwykła kosztuje 229zł.

Niby różnica niewielka, ale dzięki cyfrowej będzie można grać bez płyty w napędzie... Odsprzedanie mnie raczej nie interesuje...

 

O ile spadnie cena w wersji cyfrowej w po 21.10.2016? Jak to jest z przedsprzedażą, płace więcej za granie w dniu premiery? Jak było z BFH i BF4? Pamięta ktoś?

 

Wysłane z mojego Note 7 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

O ile spadnie cena w wersji cyfrowej w po 21.10.2016? Jak to jest z przedsprzedażą, płace więcej za granie w dniu premiery? Jak było z BFH i BF4? Pamięta ktoś?

 

Cena cyfrowej wersji po premierze będzie taka sama jak teraz.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Zamówiłem w Media Expert za 229 zł. Taniej nie znalazłem. Dostałem jeszcze jednorazowy kod zniżki 10 zł za zapisanie się do Newsletter'a. Wysyłka jest za free od 99 zł. Finalnie wyszło 219 zł z dostawą kurierem na 21.10, gdzie inne sklepy wysyłają dopiero w dniu premiery :)

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jaki jest teraz najlepszy multiplayer shooter na PS4? Pamiętam jak kiedyś na X360 chciałem sobie postrzelać online to odpalałem gears of war albo call of duty. A teraz?

Kwestia gustu i osobistych preferencji/sympatii.

Jak szukasz takiego TYLKO na PS4 to zdecydowanie Uncharted 4. Jeśli interesuje Cię cokolwiek, co można odpalić na tej konsoli, to ja polecam Destiny, a za chwilę Titanfall 2 (tutaj oceniam po wrażeniach z BETY).

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Mam dylemat w związku z tym, że odczuwam spore braki w jRPG na PS4. Na obecnej generacji nie grałem w żadnego ale jakiś tam wybór jest z tego co widzę (mały bo mały ale jest). Narazie grałem w demo Disgaea 5 i póki co jest to zdecydowany faworyt, ale może jest jakiś równie ciekawy tytuł który warto rozważyć?

Sam zastanawiam się brać Odin Sphere i Grand Kingdom. Jest jeszcze Exist Archive i I Am Setsuna, pierwszy wyszedł w pudełku ale u Amerykanów a drugi po ang tylko cyfra. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki jest teraz najlepszy multiplayer shooter na PS4? Pamiętam jak kiedyś na X360 chciałem sobie postrzelać online to odpalałem gears of war albo call of duty. A teraz?

Battlefield 1 :)

 

Jakbyś miał wątpliwości to zobacz ten film

 

https://www.facebook.com/battlefieldpl/videos/10154026626944849/

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

Pytanie ogolne jakie must have na ps4? Mam zamiar kupic ps4pro co warto wziasc?

See what I did there? :P

A odnośnie pytania - zakładam, że spis konsol, na jakich grywasz, nadal ten sam co w podpisie, więc...

 

Z każdym kolejnym rokiem na rynku tych tytułów robi się strasznie dużo i gdybym miał poradzić Tobie, w co z tzw ósmej generacji powinieneś zagrać to...

 

Batman Arkham Knight, Bloodborne, Dark Souls III, Doom, Dying Light, Metro Redux, Ratchet & Clank, Rise of the Tomb Raider, Uncharted 4 i Wiedźmin 3.

 

Oczywiście jest tego znacznie więcej, ale pomijam remastery i tytuły, które wyszły na obydwie generacje (Metro umieściłem, bo oprócz znanego Last Light, PlayStation po raz pierwszy dostało Metro 2033), bo zakładam, że mogłeś ograć je na PS3 (jeśli jednak nie grałeś  to Alien Isolation,  Destiny, Metal Gear Solid V Phantom Pain, The Evil Within czy Wolfenstein The New Order to tylko kilka z międzygeneracyjnych killerów).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...