Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Mad Max spoko, ale głównie dla klimatu tej nowej filmowej ekranizacji i świetnego feelingu prowadzenia potwora V8. Jako sama gra to w sumie UBI_szrot, mimo że nie UBI. Zero fabuły, duża mapa i miliony pierdół do zaliczenia. Fajna, ale na raty, bo w dłuższych dawkach męczy.

 

Homefront teraz można kupić, bo już podobno połatali, no i gierka osiągnęła już pułap cenowy, od którego można się zainteresować kupnem.

Sam jestem ciekaw i ciągle chodzi mi po głowie kupno, bo mimo że śmierdzi skrzyżowaniem Crysisa z Far Cry w klimatach Terminatora, to chętnie kiedyś obadam.

Odnośnik do komentarza

A coś z pudełkowych gierek? Bo raczej takowe by woleli? Widzę,że są Wormsy WMD/Battlegrounds grał ktoś dobre to?

A jakieś wyścigi nie mają opcji splita?

 

Wormsy WMD, jeśli zagrywałeś się lata temu w WWP/Armageddon to jest absolutny must-have, przez ostatnie 10 lat seria zatraciła swą tożsamość i właściwie zniknęła z mojego radaru, ale dałem szansę WMD i nie żałuję, powrót do korzeni i kilka świeżych rozwiązań (crafting, pojazdy) które naprawdę dają radę. No i gra jest upakowana zawartością, a nówki już za 100 można w pudle kupić, nic tylko brać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem tylko w Second Son i jak na "prawie-tytuł startowy" PS4 (bo jednak wyszedł trochę później niż KZSF i KNACK) to całkiem spoko opcja.

Choć po pierwszych zachwytach grafiką, zacząłem się czepiać ogólnej sterylności otoczenia, praktycznie zerowej z nim interakcji, oraz niedorzeczności kolejnych mocy Delsina.

Sam bohater fajny, świetnie zagrany przez Troya Bakera, historyjka może być, ale po wymaksowanych poprzednich trzech częściach (bo wliczam tu jeszcze Festival of Blood), chyba nastąpił przesyt formułą - gorzej to powtarzalne niż Assassin's Creed, bo w serii UBI przynajmniej zmienia się tło historyczne, a tutaj po prostu inne miasto.

Najlepszą częścią nadal pozostaje iF2, ale jeśli nie grałeś w poprzednie, albo było to tak dawno, że już zapomniałeś, to możesz się fajnie bawić - jak na sandboxa gra jest krótka, ale w tym przypadku to nawet zaleta, bo kończy się, zanim zacznie konkretnie przymulać.

 

First Light stoi jeszcze na półce po zerwaniu folii i kiedyś pewnie zaliczę, ale jakoś na razie nie czuję natchnienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...