Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrac panowie ?

 

Mortal Kombat X czy Battlefield Hardline ?

 

W fps'y lubie pogrywac i beta Hardline mi sie podobala,mam jedynie obawy czy nie beda pustki na serwerach za pol roku- rok. 

 

W bijatyki jestem slabiutki, gralem w poprzednie Mortale na psx'y, xboxy itd. ale jakos nigdy mi nie wychodzily fajne combosy. Nie mam 20h czasu na cwiczenie combosow 2-3 postaciami. Dostalem mocnego hype'a na tego MKX to trzeba akurat przyznac :)

 

 

Kupilem obie gierki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

GTA V zaliczyłem na poprzedniej generacji, jak i na PS4 (nieco tez pograłem na master race by zobaczyć, jak się prezentuje). Gra jest fantastyczna. Postać Trevora jest jedną z najwybitniejszych w historii gier w ogóle. Pozycja ta wciąga, bawi, można w nią grac godzinami ot tak. Prezentuje się przy tym bardzo, ale to bardzo dobrze. Kilkadziesiąt godzin frajdy za ok 160zł. Wiesława dopiero zacząłem, ale jesli będzie (a na to się zanosi) trzymał klasę poprzednika, to śmiało te dwieście zł można bez żalu wydać. Co nie kupisz, będziesz zadowolony i godzina zabawy wyniesie ok 4zł.

Odnośnik do komentarza

Nie mam zbyt wiele czasu na granie i gram około 5h tygodniowo zaledwie. Zastanawiam sie czy kupić Wiedźmina za te 2 stówki bo hajp jest nieziemski i sie podjaralem na niego (nie lubię RPG, nigdy mnie żadne nie wciągnęło, ale w Wiedzminy nie grałem) czy lepiej najpierw pozaliczac zaległości jakie mam czyli Wolfenstein The Old Blood, Sherlock Holmes, Shadow of Mordor i poczekać aż Wiedźmin zejdzie z ceny. Z jego długością i popularnością to używki tez spadną do poziomu ~100zl pewnie najwcześniej za 4 miechy. Jak myślicie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jak przejde wiedzmina to mam ochote wrócić do grania online, bo bardzo dlugiej przerwie - ostatnio sporo grałem w battlefielda3 i troche ale dosyć mało w TLOU

 

myśle raczej o FPP ale ogolnie chodzi mi o to jaka jest najlepsza (i żywa - żeby duzo ludzi było) strzelanka online na ps4?

 

 

ps raczej nie proponujcie CODa mam go dosyć po kilku poprzednich częsciach które były kotletami

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Hardline bardziej arcadowy jest i tyle moge powiedziec bo gralem tylko w bete.. Ostatni patch do bf4 wprowadzil shotguny ktore zabijaja z 100metrow,lagi(to raczej wina $ony i psn),zabijanie przez sciany(to wina dice) sam wybieraj ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatni patch do bf4 wprowadzil shotguny ktore zabijaja z 100metrow,lagi(to raczej wina $ony i psn),zabijanie przez sciany(to wina dice) sam wybieraj ;)

 

no kurde nie brzmi to zachęcająco...

 

 

 

Bierz Hardline, gra jest wysmienita.

 

dzięki za pomoc, teraz wiem żeby hardlina nie tykać nawet patykiem

 

Odnośnik do komentarza

 

Ostatni patch do bf4 wprowadzil shotguny ktore zabijaja z 100metrow,lagi(to raczej wina $ony i psn),zabijanie przez sciany(to wina dice) sam wybieraj ;)

 

no kurde nie brzmi to zachęcająco...

 

 

 

Bierz Hardline, gra jest wysmienita.

 

dzięki za pomoc, teraz wiem żeby hardlina nie tykać nawet patykiem

 

 

 

Ha! A wlasnie chcialem ci napisac, zebyc sobie najpierw jakas recenzje czy cos obczajal. Osobiscie nie gralem ale internety mowia, ze straszny sredniak z tego Hardlinea, zeby nie mowic, ze kupa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.