Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Ok więc od dziś na promo jest Wolfenstein, Evil Within i Lords of the Fallen. Co wybrac forumku ? Lubie zarówno horrory jak i shootery i gry RPG. Wiem o czym jest każda z tych gier i ciężko mi je ze sobą porównywać. Jaka zaoferuje mi największy powiew świeżości w obrębie swojego gatunku ? Kase mam na jedną bo jeszcze trzeba gierki na inne konsole pokupowac. Help!

Odnośnik do komentarza

Promo na PS Store?

 

LoTF to słabsze i przystępniejsze Soulsy, ograłem na PC i było całkiem znośnie. Takie 7/10. Evil w ogóle nie przypadł mi osobiście do gustu, a w Wolfa nie grałem, choć zbiera bardzo dobre opinie. Brałbym Wolfa lub LoTF jesli lubisz Soulso-podobne klimaty. 

Edytowane przez Epitaph
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wiadomo jaką grę trzeba kupić we wrześniu. To Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

A dla osób które lubią oglądać i lizać grafikę z ekranu telewizora czy z ekranu projektora.

Polecam z całego serca :good2: Until Dawn.  Sama grafika to nie wszystko w Until Dawn.

Mad Max to świetna gra i już i ma klimat. 

Bomba na pysk to wisienka na torcie , do tego fajne uniki.  Na YouTube tego nie widać

ale walka na żywca w Mad MAX kopie zady.  Broń biała w postaci kawałka rury - sweet.   

:good: 

Mad Max dobra giera. Kop w ryj z glana nigdy nie był taki smaczny jak w wykonaniu Maxa.

 

No może oprócz The Last of Us Remastered (walka o życie czyli martwica mózgowa)

Dla mnie Metal V (PS4) rządzi

:good2:   

Odnośnik do komentarza

Evil Within jesli podobal ci sie Resident 4. Klimat dosyc zakrecony ale gra podobno bardzo dobra

 

Konkret giera (grane na PS4) Normalnie Silent Hill 2 na sterydach. Krew i flaki to sama wisienka na torcie - przedsmak.

Klimatyczna muzyka, świetny dźwięk dts. Można grać w 16:9 lub 21:9 kto co lubi. Gry nie ukończyłem z racji na obłędną

brutalność tej fajnej giery. To idealna gra dla psychopatów, czyli normalnie taki Manhunt na sterydach na PlayStation.

Gra ciekawa, krwawa, brutalna z mega klimatycznymi miejscówkami!! wow i ten klimat gry. Czuć śmierć nosem grając.

Gra ma niesamowicie klimatyczną muzę, która tylko potęguje aby mały Jaś wyszedł z tyłka. Ta gra na 100% nie jest

przeznaczona dlao sóbo słabych nerwach, co sama gra przed tym ostrzega :)

Prawdziwa martwica mózgowa. Mielona mięsna połączona z wiadrem krwi. Plus mega obłędny strach i mega klimacior.

To jest właśnie The Evil Within.  To dobra giera   

Odnośnik do komentarza

W przypadku jakiejś FIFY, NBA czy innego PESa (ewentualnie jakiejś ścigałki), pewnie również doradziłbym część najnowszą, lub prawie (tak jak Fanek z Black Flag). Ale jakoś nie potrafiłbym tak z czystym sumieniem tego uczynić w przypadku serii, która ma tyle odsłon i... fabułę.

Jak dla mnie zdecydowanie powinieneś zacząć od początku i zapoznać się z najnudniejszą i najbardziej powtarzalną częścią pierwszą - przynajmniej nie wejdziesz w uniwersum "od dupy strony" :)

Odnośnik do komentarza

Tak bardzo cofać się nie chcę. Po pierwsze nie mam już ani ps3 ani x360. Po drugie obawiam się, że sama mechanika gry pierwsze Asasyna już tak się zestarzała, że granie w niego byłoby średnią przyjemnością. Serio fabuła wszystkich Asasynów jest ze sobą tak mocno powiązana, że przechodząc którąś grę z kolei, nie znając wcześniejszych odsłon nie będę mógł się odnaleźć? Myślałem, że każdy Asasyn jest osobną, pełnoprawną historią z odniesieniami do poprzednich części dla fanów serii. Jeżeli jest inaczej to pewno sobie odpuszczę ;)

Odnośnik do komentarza

Odnaleźć na pewno będziesz się mógł, ale nie będziesz mieć podstaw, znajomości tego uniwersum i tego, kto, z kim i dlaczego.

Pierwsze pięć części oprócz swoich matrixowych (głównych) wątków, miało także opowieść rozgrywaną w świecie współczesnym i jak najbardziej realnym - "wątek Desmonda".

W sumie pozostałe 4 części, czyli w kolejności - Liberation, Black Flag, Rogue i Unity nie mają takiego głównego spoiwa, więc teoretycznie mógłbyś zacząć tak, jak radzi Ci Fanek - od BF, które jest chyba najfajniejszą częścią, zarówno z racji pójścia w lżejsze, pirackie klimaty, jak i głównego bohatera, który dla odmiany po ACIII jest... fajny :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim - mam PS4 od piątku, wcześniej nigdy nie miałem konsoli SONY. Obecnie posiadam też Wii U, x360 (chyba sprzedam) i New 3DS XL

Na PS4 nie kupiłem jeszcze żadnych gier - i oto pytanie do Was - co wybrać?

 

Gry które na pewno wezmę na początek: Far Cry 4, GTA  V, NBA 2k16

Lubię gry pokroju Wolfenstein, dobre platformery, nie pogardzę ciekawą przygodówką. Uwielbiam serię Resident Evil i gry w klimacie zombie - to tyle na początek.

 

Liczę na ciekawe propozycje gier w cenie ~100 zł

Odnośnik do komentarza

A jeśli nigdy nie miałeś konsoli Sony to na pewno powinny zainteresować Cię Killzone Shadow Fall, odgrzewane kotlety w postaci God of War Remastered, The Last of Us Remastered, oraz nadchodzące Uncharted The Nathan Drake Collection i Quantic Dream Collection (czyli zremasterowane Heavy Rain i Beyond Two Souls). Z rzeczy świeższych to obowiązkowo Bloodborne i opcjonalnie The Order 1886 oraz Until Down. Zdaję sobie sprawę, że z wyżej wymienionych tytułów ledwie trzy (KZ, TLoU i The Order 1886) spełniają Twoje kryteria finansowe, ale we wszystko inne pograsz na XBOXie, więc wymieniłem tytuły dostępne TYLKO na konsole Sony :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...