Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Tom Clancy's The Division. Widzę że teraz mogę kupić za 99zł wszystkie dodatki (Ostatni Bastion i Podziemie i Surviv). Promocja - 50% jest ważna do 3.08.2017 12:59 AM...

 

Pytanie czy warto, czy jeszcze ludzie w to grają?

 

Send from S7 Edge by Tapatalk

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry wybór :) W zasadzie wszystko możecie robić we dwójkę :) Jedynie do raidów będzie Wam potrzeba jeszcze 4 graczy. Resztę rzeczy zrobicie we 2, a jak będzie tryb na więcej graczy w PVE lub PvP, to Wam wylosuje randomowego gracza. A jak się wkręcicie, to powinno być jeszcze grono osób, które trochę gra w Destiny 1.

Tylko pytanie, czy nie lepiej teraz poczekać na Destiny 2, bo za miesiąc to starzy wyjadacze będą grać w dwójkę i jedynka przestanie tętnić życiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko pamiętaj, że w Destiny najlepiej jest mieć wszystkie dodatki, a tania wersja używana z Allegro ich raczej nie zawiera i żeby pograć w większość rzeczy, to i tak będziesz musiał zakupić dodatki. Jak jeszcze nic nie kupiłeś, to szukaj Destiny - The Collection, która zawiera wszystkie dodatki jakie wyszły.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaka gra jest teraz najlepsza z dostępnych na rynku w strefie multiplayerowych strzelanek ? W co ludzie najczęściej grają ?  Byłem fanem cod4 i bf bad company 2 na poprzedniej generacji . Nowy cod i bf nie przekonują patrząc na filmiki na yt.(a może to tylko złudne wrażenie ? ) Kupiłem i ograłem Dooma ale trochę mi się już znudził . 

Odnośnik do komentarza

Yakuza 0, Final Fantasy XV czy Persona 5?

Żadnej z tych serii nie znam - serio. Możecie kręcić bekę  :klapek:

 

Z japońszczyzny oglądałem tylko Dragon Balla i Dr-a Slumpa oraz Pokemony. Zawsze chciałem zagrać w "fajnola", ale albo nie było okazji u kumpli albo w młodości odrzucał mnie już sam gatunek. Nie jestem fanem RPG. Skończyłem tylko trzeciego Wieśka - odbiłem się swego czasu nawet od Skyrima. I chociaż Bloodborne mi się podobał, to też za daleko tam nie dotrwałem, brakło mi nerwów i chyba RPG-owego doświadczenia. Chociaż w Pikachu na Gameboy'u grałem jako dzieciak i miałem z tego niezłą frajdę.

 

Nadaję się w ogóle któryś z tych trzech tytułów dla takiego kosmity jak ja? Myślałem o Personie, widząc jakie toto zbiera oceny, ale jak zerkam na gameplay'e to wydaje mi się, że to w ogóle nie jest pozycja dla mnie. A pograłbym cholera w coś ciekawego, bo nawet Horizon mnie ostatnio odrzucił  :empathy:

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Yakuza 0- Goty gierka z swietna fabula- bardzo dojrzala. Ale tez gra specyficzna i nie pozbawiona minusow. Musisz wiedziec, ze wszystko kreci sie wlasciwie wokol jednej dzielni Tokio( plus jednej Osaki) i nie wszedzie mozna sobie pojsc. Kamera mozesz sterowac tylko w poziomie, czeste walki( chociaz z czasem mozna je ignorowac), bardzo duzo japonskiego klimatu, bardzo duzo czytania. Jesli te pewne uproszczenia w gameplayu ci nie przeszkadzaja i lubisz czytac, czytac i jeszcze raz czytac( angielski musi byc na b.dobrym poziomie) to biez bo sa tam MOMENTY ktore powinny przejsc do historii

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chce komentowac tego Finala bo nie widzialem i nie gralem ale wlasnie czytanie po forum i internecie skutecznie mnie do tego zniechecilo. Tak bardzo czekalem na nowego FF i nie chcialbym sie zawiesc na nim tak jak to bylo z XIII ktora pieprznalem w kat po kilku ladnych godzinach grania zdajac sobie sprawe, ze to po prostu nie ma juz tego starego polotu. Moze kiedys widzac XV na polce za 15 ojro skusze sie na nia ale parcie przeszlo mi na 100%

Odnośnik do komentarza

Panowie, z góry zaznaczam, że to nie jest żadne CW.

 

Potrzebuję listy gier, które skutecznie wyleczą mnie z pomysłu sprzedaży mojego PS4, które zakupiłem w maju. Potrzebuję sztosów jak w mordę strzelił, coś w rodzaju Bloodborna, a nie "całkiem OK" Horizona. Coś co trzyma przy ekranie konsoli od początku do końca. Mile widziane indyki. Bardzo lubię gry sieciowe nastawione na rywalizację.

 

Zaznaczę z góry, że posiadam Bloodborne​ i kolekcję Crasha. ​a na celowniku mam Nier. Nagrodzę hojnie plusami.

Odnośnik do komentarza

Yakuza 0 warto chcociaz spróbować nie wiem czy ci podejdzie bo gra jest dosyć specyficzna, ale jest na to duża szansa jeśli lubisz gry z mocna historia zaskakującymi zwrotami akcji i gęstym klimatem. Sam do serii podchodziłem dosyć sceptycznie ale po zagraniu w y3 wciągnąłem wszystkie części z ps3 w przeciągu kilku miesięcy i mam zamiar dla Kiwami, Y6 i persony kupić 3 raz ps4 tak bardzo mi siadła ta gierka.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Yakuza 0, Final Fantasy XV czy Persona 5?

 

Żadnej z tych serii nie znam - serio. Możecie kręcić bekę  :klapek:

 

Z japońszczyzny oglądałem tylko Dragon Balla i Dr-a Slumpa oraz Pokemony. Zawsze chciałem zagrać w "fajnola", ale albo nie było okazji u kumpli albo w młodości odrzucał mnie już sam gatunek. Nie jestem fanem RPG. Skończyłem tylko trzeciego Wieśka - odbiłem się swego czasu nawet od Skyrima. I chociaż Bloodborne mi się podobał, to też za daleko tam nie dotrwałem, brakło mi nerwów i chyba RPG-owego doświadczenia. Chociaż w Pikachu na Gameboy'u grałem jako dzieciak i miałem z tego niezłą frajdę.

 

Nadaję się w ogóle któryś z tych trzech tytułów dla takiego kosmity jak ja? Myślałem o Personie, widząc jakie toto zbiera oceny, ale jak zerkam na gameplay'e to wydaje mi się, że to w ogóle nie jest pozycja dla mnie. A pograłbym cholera w coś ciekawego, bo nawet Horizon mnie ostatnio odrzucił  :empathy:

Obecnie ogrywam Persone 5 i gra jest przednia natomiast jak nie miałeś okazji jeszcze obcować z jap. grami to może nie być najlepszy wybór na sam początek (duużo dziwactw typowych dla jap. gier, które mi w ogóle nie przeszkadzają) Yakuzę polecam w ciemno ( w 0 nie grałem, ale poprzednie część jeszcze na ps2/ps3 wymiatały i na "Zero" biorę się zaraz po przejściu P5). FFXV absolutnie odradzam ta gra to jakieś żenujące dno pod każdym względem - szkoda czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yakuza it is, bo ten tytuł chodził mi już po głowie od jakiegoś czasu.

 

Co do rywalizacji, to odpadają gry pokroju Resogun i Nex Machina, bo mówiąc o rywalizacji miałem na myśli PvP jak Destiny, Titanfall czy WipEout, niż rywalizację na punkty.

 

@izon: Persona 4 niezbyt mi podeszła: może to przez męczący mnie system dnia i nocy, ale sam setting nie przeszkadzał mi ani trochę. Czy z P5 jest podobnie?

Odnośnik do komentarza

No kuźwa, ale Uncharted 4 czy nadchodzące The Lost Legacy? Ratchet & Clank, NioH, The Last of Us Remastered, The Last Guardian...

A w przyszłym roku The Last of Us Part II, Day's Gone czy nowy God of War - myślę, że jest tego dużo więcej, ale to są sztosy, wobec których nie można przejść obojętnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No kuźwa, ale Uncharted 4 czy nadchodzące The Lost Legacy? Ratchet & Clank, NioH, The Last of Us Remastered, The Last Guardian...

A w przyszłym roku The Last of Us Part II, Day's Gone czy nowy God of War - myślę, że jest tego dużo więcej, ale to są sztosy, wobec których nie można przejść obojętnie.

 

Wredny, dzięki za rady, ale o ile Ratcheta już ograłem i The Last Guardian mam na wishliście, tak Uncharted czy Day's Gone to będą zwykłe popcorniaki, sztosy na miarę dzisiejszego zjadacza gierek, podobne do tak wielu innych gier. Tylko skończyć i zapomnieć.

 

W sumie z Godem dałeś mi dobry pomysł na GoW3, ostatnio DmC przypomniało mi, że lubię od czasu do czasu lubię wciągnąć sobie jakiś slasher.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...