Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak już musisz to chyba AC Syndicate najlepiej. Far Cry Primal na pewno nudny w ch... jak to FC...

The Order 1886 to cakiem fajny film, ale szybko się kończy, więc jeśli masz możliwość pożyczenia - obal w ten sposób, bo kasy raczej żal (choć teraz pewnie lata za grosze).

 

Tak jak B pisał - masz opcje zagrać w naprawdę konkretne gierki, to po co rozważasz te gorsze? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam ochotę na przygodę, polećcie proszę jakiegoś dobrego RPGa. Do tej pory z tego gatunku ograłem na PS4:

1. Witcher 3 + DLC

2. Bloodborne + DLC

3. Skyrim EE

4. Dark Souls 3 + DLC

5. NiOh 

6. Fallout 4 :P

 

Myślałem nad czymś z tych, ewentualnie jak ktoś ma coś jeszcze fajnego to niech pisze:

1. Torment Tides of Numenera

2. Divinity Original Sin

3. Wasteland 2

4. Pillars of Eternity.

 

Co warto a co nie?

Odnośnik do komentarza

Biere więc Divinity lub Wasteland na ps4 i Pillarsy na pc. Dragon Age Inkwizycja jakoś nawiązuje do poprzednich części? Bo nie grałem w żadną. Ewentualnie jeszcze nad Persona myślę, kiedyś w końcu trzeba ograć, dla przyzwoitości.

Tzn teraz ogrywam pilarsy na  ps4 i gra sie całkiem  całkiem port daje rade.

Odnośnik do komentarza

Mam ochotę na przygodę, polećcie proszę jakiegoś dobrego RPGa. Do tej pory z tego gatunku ograłem na PS4:

1. Witcher 3 + DLC

2. Bloodborne + DLC

3. Skyrim EE

4. Dark Souls 3 + DLC

5. NiOh

6. Fallout 4 :P

 

Myślałem nad czymś z tych, ewentualnie jak ktoś ma coś jeszcze fajnego to niech pisze:

1. Torment Tides of Numenera

2. Divinity Original Sin

3. Wasteland 2

4. Pillars of Eternity.

 

Co warto a co nie?

Divinity, ta gra jest genialna.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Forumku, a jakbym się chciał zabrać za Yakuzę, to lepiej zacząć od 0, czy Kiwami? Z tego co czytam w internetach to generalnie "jeden rabin powie tak, a drugi inaczej". Z jednej strony lepiej poznawać giereczki w kolejności jak były wydawane, czyli wedle tej zasady wypadałoby zacząć od jedynki, z drugiej w Kiwami podobno dodano bezpośrednie nawiązania do Zero i nawet jest trofka za posiadanie zeń sejwa, więc... sam już nie wiem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Amer - skoro dwójka ostatnia, to prawilnie odpalaj FC3 - najlepszą część i jednocześnie odsłonę, od której wszystko zaczęło się pier.dolić (coś jak z CoD4 MW).

No chyba, że musi być coś konkretnie na najnowszą generację, wtedy Primal myślę, że OK. Ja kupiłem gierkę jakiś czas temu za podobną cenę i... folię zdarł z niej kumpel, jak mu pożyczyłem - sam nadal nie odpaliłem :)

Po ograniu ostatnich części (FC4 nawet dwukrotnie, na obydwu generacjach) mam przesyt - dla Ciebie jednak będzie to świeże doznanie, więc powinno być OK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...