Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, nabyłem i... nie jestem w stanie w to grać z powodu cholernej kolorystyki. Dlaczego nikt mnie nie uprzedził, że ta gra jest non-stop pomarańczowa (nie trawię tego koloru), wrrrr... Wszystko cacy, animacja płynna, niby wkrętka jest, ale ten mankament mnie u(pipi)ł na amen :/

Odnośnik do komentarza

Amer, zawodzisz mnie... Jako były redaktor PSX Extreme i ogólnie "branżowy dziennikarz" powinieneś być chyba bardziej zorientowany w tych tematach?

Trochę to dla mnie dziwne, że jesteś zaskoczony taką oczywistością - wystarczyło przeczytać, czy obejrzeć jakąś reckę w necie i nie byłoby zdziwienia.

 

Najlepsze jest to, że chciałem nawet napisać coś o tym, ale uznałem, że musisz wiedzieć o tej pomarańczy, skoro każdy to wie :)

Odnośnik do komentarza

Z "tych tematów" odbiłem już daaawno temu. Zamieniłem kurczowe trzymanie pada na ciężary i bosko mi z tym :)

Co do FCP, wiedziałem, że gra wali po oczach wściekłą kolorystyką (nawet w stosownym temacie ktoś o tym wspominał), jednak łudziłem się, że będę w stanie to przeżyć. No ale nie, zdecydowanie nie jestem. Cóż, Primala odpuszczam zatem, ale pocieszam się szarpiąc w FC4 (którego także nabyłem, tak na wszelki). FCP pójdzie na pchlim lub ukończy go żona. Sprzedam go jej na zasadzie "zobacz Kotuś jaka fantastyczna giereczka, śliczna i taka kolorowa, wciągniesz się na bank" :P

Odnośnik do komentarza

Którego Assassina na PS4 warto nabyć? Nie ogrywalem żadnego bo po części trzeciej miałem serii serdecznie dość. Teraz urodziła się chęć ogarnąć któregoś. No może z wyjątkiem ostatniego bo kompletnie nie leży mi setting tej gry.

 

Syndykat, Unity czy Jack Sparrow?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Amer napisał:

Be, "jak już musisz", haha, dobre :)

No ja szczerze mówiąc zmuszałem się żeby w to grać, przeczytałem kilka spustów na forum i wziałem sie za to i żałowałem. Schemat za schematem i robienie z gracza debila, nawet powyłączeniu wielu elementów HUDu nie czułem się, że gram w grę zaprojektowaną przez pasjonatów tylko zwykły produkt. Ta gra mogłaby się skupiać tylko na pływaniu statkiem i by jej to na zdrowie wyszło. 

Odnośnik do komentarza

Piraci w miarę spoko, w ostatnich latach nie wyszło nic lepszego w tych klimatach. No i jeszcze można się zainteresować serialem Black Sails dla lepszej WCZUTY.

 

W inne asasyny w sumie nie grałem od dwójki xd No, ale Origin must have i będzie grane jeszcze przed głosowankiem na goty 2017 :lapka:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Odpada. Geneza wali kolorem pomarańczowym, a jestem na niego poważnie uczulony. Przy niedawno nabytym Far Cry Primal wytrzymałem dosłownie 30 minut. Ogólnie kompletnie nie mam parcia na żadnego AC, ale tak jakoś mnie naszło ostatnio, BF siedzi na aukcjach za grosze, chociaż nie powiem, opinia Be mocno ostudziła mój zapał. Może to i lepiej, po cholerę wracać do starego szrota, 24-godzinnej doby nie rozciągniemy.

Odnośnik do komentarza

No jak Ty się będziesz opiniami Blubera sugerował, to w nic nie zagrasz, bo jaśnie pan "ĄĘ" jest zbyt szlachetny na brudne gierki dla ogółu i plebsu - pamiętasz gdzieś jakiś jego wpis, w którym coś chwalił i czymś się jarał? No właśnie...

Bierz Black Flaga i graj - świetny klimat, fajny główny bohater, kapitalne pływanie statkiem po najlepiej zrobionej wodzie ever, do tego naprawdę fajne misje, w całkiem interesującej historyjce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2017 o 22:29, Wredny napisał:

No jak Ty się będziesz opiniami Blubera sugerował, to w nic nie zagrasz, bo jaśnie pan "ĄĘ" jest zbyt szlachetny na brudne gierki dla ogółu i plebsu - pamiętasz gdzieś jakiś jego wpis, w którym coś chwalił i czymś się jarał?

 

Jarałem się ostatnio Wolfem II, Evil Withinem 2 teraz Nierem Automatą także odbij :kaz: 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kolos28 napisał:

Który horror lepszy, Resindent Evil 7 czy The Evil Within?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 


Jeżeli posiadasz PSVR, to zdecydowanie RE VII. Niezapomniane doznania oferuje ta gra w takiej formie.
Natomiast, jak gogli VR brak, to co byś nie wybrał i tak będziesz zadowolony (a przynajmniej powinieneś). Obie mają swoje zalety, jak i wady, ale klimatu nie sposób im odmówić.

The Evil Within nieco niedomaga technicznie, ale jest dwa razy tańszy o czym warto pamiętać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze The Evil Within przeszedłem na Survival (czy jak to tam się zwało) w nieco ponad 25h, więc czas jak najbardziej zacny.
Residenta zaliczyłem w 12:30:54, więc taka średnio długa przygoda, ale za to bardzo intensywna i klimatyczna.
W każdym razie polecam obydwie, a na dokładkę genialne The Evil Within 2 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...