Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

No w porównaniu do Dying Light na pewno. Acz z tych dwóch Riptide jest moim zdaniem łatwiejszy do przemęczenia, tym bardziej w co-opie, a i w pojedynkę się da przebrnąć. Pamiętam, że podstawkę odpuściłem jakoś w połowie, bo tak srogo mnie to wynudziło - jednak dodanie parkouru w DL zrobiło ogromną różnicę. Ukończyłem parę lat później tylko dlatego, że ziomek mnie namówił na wspólne granie.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Frantik napisał:

No w porównaniu do Dying Light na pewno. Acz z tych dwóch Riptide jest moim zdaniem łatwiejszy do przemęczenia, tym bardziej w co-opie. 

No własnie do przemęczenia, ja pamietam, że to na poprzedniej generacji nie robiło wrażenia a co dopiero teraz. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie obydwie części super, choć wiadomo, że po Dying Light to raczej bieda straszna. Ale pamiętam, że te rajskie klimaty w połączeniu z zombiakami bardzo mnie robiły i obydwie części wspominam bardzo ciepło. Kiedyś muszę sobie odświeżyć na PS4 - jak znajdę pudełko w dobrej cenie to sobie sprawię do kolekcji :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Ograłem Wiedźmina 3 na laptopie na niskich detalach, ale i tak mega wciągła mnie ta historia. Ograłem Serce z Kamienia. Kupiłem jakiś czas temu PS4 i tylko gram na nim. Teraz mam taką nostalgię, że chciałbym poznać historię Krew i Wino i zakończyć przygodę z Wiedźminem. Czuję że powrót na 10 h dobrze by mi zrobił do tej wspaniałej przygody. Niestety, nie mam czasu aby od początku przejsć wiedźmina na PS4. Czy jak kupię Edycję Roku na PS4 z dodatkami, to jest jakiś sposób abym zagrał tylko w dodatek na PS4? Ktoś z szanownych użytkowników forum musiałby mi podrzucić sava z początku przygody z Krew i Wino, aby zagrać? 

Odnośnik do komentarza

W tym miesiącu łapać remake Shadow of The Colossus czy DB FighterZ? :reggie:

Jakkolwiek bardzo by te dwie gierki nie były z różnych parafii, to każda generuje swoją listę wątpliwości.

-  SotC już ograłem niecałe dwa lata temu - w połowie na PS2, a dokończyłem na emulatorze w podbitej rozdzielczości i paroma innymi upiększaczami. Oczywiście obok oprawy rimejka to i tak nawet nie stało 
- Wielkim fanem DB jestem, ale niemal kompletnie nie mam doświadczenia w bitkach 2D od ArcSys. Tyle co udało mi się pograć w betę to niestety dużo za mało by wyrobić sobie jakąkolwiek opinię. Wygląda na "easy to learn, hard to master", acz pewnie online będę dostawał sromotny w(pipi) i obawiam się, że szybko zrodzi to frustrację

- Z drugiej strony DB pewnie wystarczy na dłużej, gdybym bardziej do tego przysiadł

- SotC jest tańszy :cebula:, no i to powrót do jednej z najlepszych gier, w jakie grałem ever

Odnośnik do komentarza

Raczej sam sobie odpowiedziałeś, więc czemu nie brać obu? FighterZ to najlepsza bijatyka DB od czasów Budokai 3, a multi to tak jak wszędzie, raz będzie lepiej raz gorzej. Jako, że DBFZ jest bardzo popularny to i sporo casuali będzie online, a w razie czego zostają walki z forumowiczami :) SotC to jedna z moich ulubionych gier, osobiście czekam na paczkę, ale ja to ostatnio ogrywałem na PS2 jakieś 12 lat temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Dobrze, że ja nigdy nie grałem w SotC i nie mam takich problemów. Pre-ordered już dawno złożyłem, akurat do tego czasu przejdę świetne The Evil Within 2. 

I @Frantikja właśnie polecam Ci TEW2 jeśli w niego jeszcze nie grałeś  XD. Łapłem minusy od @Wredny za hejt na jedynce, dwójka pochłonęła mnie bez reszty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panie, TEW2 to prawilnie kupiony i ograny na premierę. :good: Doceniam, że kolejna osoba odkryła dobro tej gierki. A co do mojej rozterki, to faktycznie najlepiej zrobiłbym jak @Square pisze, czyli kupił obie. Sęk jednak w tym, że nie mogę sobie pozwolić na taki zakup w jednym czasie i trzeba wybrać, co najpierw, a co za jakiś czas. Myślę, że wybór padnie na FighterZ, jako ze na PS4 i tak mam jeszcze do skończenia Yakuzę Kiwami. ^^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.03.2018 o 08:20, Gumiś_JaGoDa napisał:

Ja próbowałem Lego 2 razy. Nigdy wcześniej nie wynudzilem się tak bardzo przy grze.

 

No wiesz, te tytuły są robione głównie pod dzieciaki, więc niekoniecznie muszą bawić dorosłego...
Mi się podobało demko LEGO Star Wars The Force Awakens na PS Store, ale pełniaka jeszcze nie sprawdzałem.
Za to od momentu ogłoszenia, że LEGO City Undercover nie będzie już EXem na WiiU, polowałem na pudełeczko w znośnej cenie, ostatnio kupiłem, przeszedłem ze dwie misje i... wywaliłem instalkę z dysku, bo strasznie męczy - humor nie jest jednak tak fajny, jak się naczytałem - razi infantylnością i gierka jest zwyczajnie głupkowata. Chyba jednak jestem za stary na tę serię :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...