Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.08.2018 o 19:31, u55r napisał:

To może Sherlock Holmes Zbrodnie i Kary :potter:

 

Sherclok-ps4.jpg

 

Właśnie mam to na oku oraz Agatha Chrisie: The ABC Murders

 

I zakupiłem powyższa grę. Dużo gorsze od Sherlocka, a głównie sterowanie to jakaś masakra, ale powoli wciąga. Zakupiłem też zaginięcie Ethana Cartera i szczerze nie wiem skąd te zachwyty na tą grą.

 

Czyli nic więcej do głowy nie przychodzi wam?

 

Edytowane przez SetoPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.07.2018 o 19:01, Horban napisał:

Śródziemie: Cień wojny kosztuje teraz 144,50zł (promocja z 289zł). Warto to brać? Grał ktos w ta gre?

Ogarnialiśmy ze znajomym demo i strasznie długie i chyba jest bez ograniczeń... Chyba że w pełnej wersji jest dużo więcej opcji, bo map to na pewno...

 

Zalezy, czy pierwsza czesc przypadla ci do gustu. Jesli nadal jestes zainteresowany, to @Hum ma na sprzedaz za jakies 70pln + koszty wysylki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.10.2018 o 20:17, Paolo de Vesir napisał:

Można w ciemno zakładać że dowolna gra multiplatformowa ma większe community na platformach Sony.


Ale jednak pytanie było o coś zupełnie innego :)
 

W dniu 3.10.2018 o 20:06, Pauli87 napisał:

Monster Hunter World vs. Warframe? 


Jak się zawiodłeś na The Division to nie doradzę zbytnio, bo to jeden z moich ulubionych tytułów, no i Dying Light w tym zestawieniu jakoś tak dziwnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2018 o 22:35, Wredny napisał:


Ale jednak pytanie było o coś zupełnie innego :)
 


Jak się zawiodłeś na The Division to nie doradzę zbytnio, bo to jeden z moich ulubionych tytułów, no i Dying Light w tym zestawieniu jakoś tak dziwnie wygląda :)

Dying Light można grac w coopa, ale bez coopa ten tytul też jest bardzo miodny. Division bez coopa to nudna gra, a ogarnietych ludzi też do gry było ciężko znaleźć. W destiny wyglądało to znacznie lepiej. Wybrałem Monster Huntrer World, klimaty fantasy trochę nie moje bo wolę sci-fi, ale dam szanse tej grze.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Mam opcję wyrwać Killzone Shadow Fall w steelbooku. Czy gra sprzedawana była w jakiejś obwolucie jak EL The Order czy od razu steelbook?

 

Nie widziałem żadnej wersji z obwolutą. Steelbook SF w ludzkiej cenie to fajny rarytas, zazdro.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Pharaun napisał:

Albo genialny Horizon Zero Down


Dawn* :)
 A jak kolega chce "z grubej rury" to może od razu Bloodborne niech chwyta :)

Ale ogólnie to EXy - wiadomo.
BB, Horizon, GoW, Uncharted (wszystko), The Last of Us Remastered, dzieła Uedy (The Last Guardian i Shadow of the Colossus), Ratchet & Clank, inFamous Second Son, Spider-Man...
Jest tego trochę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, jestem tu nowy :)

 

Wpadłem doradzić się Was w sprawie gier na PS dla gry solo i w dwie osoby.

 

Od tygodnia jestem posiadaczem PS4 slim 1000 Gb + 2 pady, do konsoli dokupiłem Fife 19.

 

Fifa fajna gra, lecz aby dobrze w nią grać trzeba spędzić dużo godzin przy konsoli, grać grać i grać aby rywalizować z komputerem na lepszym poziomie lub w sieci, a w moim przypadku zajmie mi to dużo czasu zanim osiągnę dobrego skilla. Szukam gry przy której nie będę musiał spędzać dużo czasu aby chociaż coś potrafić, innej niż sportowe.

 

Myślałem o GTA5, ale biorę pod uwagę inny typ gier np. w których wbija się lvl, zabija potworki,  coś w stylu MMORPG, także jakąś grę wyścigową w stylu NFS aby pościgać się solo oraz z żoną :)

 

Doradźcie także na temat gier dla dwóch osób aby żona także pograła, a nie tylko patrzała jak ja gram.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.