Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Będę pisał w statusach. Kto pierwszy się zgłosi ten dostanie. Ewentualnie mogę ugadać się z jakimś stałym odbiorcą i co miesiąc wysyłać kodzik na pw. Jak kto woli. Mi jest wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cyfrowe Marzenia już były na papierze. Wiem bo mam.

Dopiero teraz na Pepperze zauważyłem info o tym preorderze. Ale wykupili mi już zestaw z prenumeratą Pixela. A przymierzam się do prenumeraty i miałbym super okazję. No ale skoro się zapisałem dawno by mnie powiadomiono jak w końcu da się zamówić i nie dostałem żadnego maila to się niech teraz pchają...

Odnośnik do komentarza

Ja brałem z Daying Light Bad Blood preorder. Gierkę sprzedam za 20-30zl to i książka będzie dzięki temu tańsza. Resztę lepszych ofert przegapiłem niestety. Miałem ochotę z Driftlandem no ale cóż...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, grzybiarz napisał:

A wiecie że Micz wydaje po raz kolejny Cyfrowe Marzenia, tym razem w wersji papierowej:

http://wielkaksiegagier.pl/

Ja tam złożyłem preorder -  na kompie źle mi się czyta, a jeszcze ta ich apka webowa strasznie muli, nawet na i7 i 16GB ramu:)

 

już mam zakupioną wersje z magazynami top secret, bajtek i świat gier komputerowych.
Powrót do przeszłości się szykuje.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Mejm napisał:

Ale dziady, a na stronie nie mozna juz od dawna dostac Bajtka. Gdybym nie kupil Top Secretu to byl pewnie bral, bardzo oplacalny pakiet. Tylko tak w sumie, to na co mnie ksiazka z opisami gier i wydarzen, ktore albo sam ogralem/doswiadczylem albo przeczytalem w pixelu.

Liczę że przyjemnie będzie poczytać. Książki cyfrowe marzenia, historia polskich gier kosa czy historia batalii segi z nintendo bardzo fajnie mi się czytało.   Liczę że tu będzie podobnie i poznam pewne fakty których jeszcze nie znałem. Wolę książke niż artykuły w necie. Zawsze w necie to wszystko jest chaotycznie przedstawione i często bez dobrego zgłebienia tematu.

 

 

A te magazyny to bonus za który pewnie bym ze 40 zł dał i tak dgyby sprzedawali w pakiecie :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał:

Co do tych nowych faktow to wydaje mi sie, ze nie znajdziesz ich wcale. Gdyby Micz mial jakies asy w rekawie to z pewnoscia by to wrzucil do jakiegos marketingowego sloganu. Stad bardziej mi ta ksiazka wyglada na "przezyjmy to jeszcze raz".

No to idealna dla ciebie w końcu "kiedyś było lepiej" :kaz: i "ta generacja jest kiepska" :xboss:

 

Fajnie mieć na półeczce taką pozycje. Nie wiem może od razu przeczytam może kiedyś ale jak najdzie mnie ochota na wspominki to poczytam. Zawsze jak takie rzeczy czytam i przypominaja mi o jakiejś gierce to staram się ja odpalić. Czasem potrafię nawet na kilka godzin cofnąć się w czasie. Tak było z ostatnim tipsomaniakiem do cda. Dzięki niemu Cannon Fodder zainstalowałem na kompie i napierdalałem. Wspaniała gra

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, blantman napisał:

No to idealna dla ciebie w końcu "kiedyś było lepiej" :kaz: i "ta generacja jest kiepska" :xboss:

Ale co ma "kiedys bylo lepiej" do "poczytajmy o tym ponownie"? Pewnie ze bylo lepiej, ale nie znaczy to, ze trzeba wydac 70zl na rzeczy, ktore juz sie zna na wylot.

 

A co tam na iru? Bo widze, ze nadal przezywaja to co napisalem 2 lata temu xD

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2018 o 11:54, Paolo de Vesir napisał:

Co powiedziałbyś o takim gościu:

 

Typek na grupie Pokemon TCG zaklepał sobie kilkanaście kodów do gry online pisząc "kody wykorzystane" i w spokoju zaczął dodawać paczki jedną po drugiej. Przyłapał go ktoś z grupy wpisując kody ze środka listy. Taki kodzik to zawsze 2-3 zł w kieszeni + możliwośc tradowania. Skakałbym po głowie dla takiego śmiecia. ;/ 

 

i tak nic ciekawego mi nie wypadło ;/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Tylko tak w sumie, to na co mnie ksiazka z opisami gier i wydarzen, ktore albo sam ogralem/doswiadczylem albo przeczytalem w pixelu.

No ale wiesz... teraz będziesz miał ładnie wydaną książkę z kolorowymi obrazkami :)

Gdyby kiedyś zabrakło Internetu, to warto mieć taką knigę - Micz twierdzi, że tyle tu poprawek i dodatkowych tekstów, że wyszła nowa książka.

 

Ale był dym - usunęli z grupy Pixela gościa, który twierdził, że powinni zamieścić jakiś fragment przed zakupem.

I typ krytykował te gadżety, że mają one na celu podbić sprzedaż czegoś słabego.

Nagle wrzucili fragment:

http://wielkaksiegagier.pl/download/WKG_PSYGNOSIS.pdf

Odpalam Cyfrowe Marzenia i to samo, nawet spis treści ten sam.

Wyczuwam, że będzie to po prostu wikipedia na papierze, ale (pipi) tam - czytam czasem Wikipedię, a tak będę miał to chociaż na papierze.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

Liczę że przyjemnie będzie poczytać. Książki cyfrowe marzenia, historia polskich gier kosa czy historia batalii segi z nintendo bardzo fajnie mi się czytało.   Liczę że tu będzie podobnie i poznam pewne fakty których jeszcze nie znałem. Wolę książke niż artykuły w necie. Zawsze w necie to wszystko jest chaotycznie przedstawione i często bez dobrego zgłebienia tematu.

 

 

A te magazyny to bonus za który pewnie bym ze 40 zł dał i tak dgyby sprzedawali w pakiecie :)

Trochę mnie wkurzyli, bo chciałem już dawno te pisemka (załapałem się tylko na TS), teraz rzucili coś takiego bez zapowiedzi ew. poszło info na zamkniętej grupie, no i wziąłem to co było. Może ja

kbym się nie cykał podejść do nich na MFKiG w Łodzi, to by mi powiedzieli:(

 

Edyta. Dobrze, że dali znać, że można prosić o autograf autora

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...