Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Łapusz ostatnio zorganizował dwie duże zbiórki - zbiorcze wydanie Komiksu dla Pixela Śledzia i reedycję Puszki Pandory, podejrzewam że to już była jakaś "ukryta" dywersyfikacja i ciągnęli na oparach ze zbiórek :frog:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Plugawy napisał:

To były gry a nie to co teraz. Wtedy wiedziałeś przynajmniej, że grasz w grę a nie w jakieś chuj wie co.

Co nie? Widziales gre i nie towarzyszylo ci uczucie, ze jak wyjdzie to bedzie spier.dolona, z zapowiedzianymi paczami, z wycieta zawartoscia do dlc i blizniaczo podobna do 5 innych ktore wyszly ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nowe jubileuszowe CDA i wprawdzie czyta się to całkiem ok, to już przegląda się fatalnie. Tam zawsze było najebane reklam, ale po tej reaktywacji to przechodzą samych siebie - te artykuły sponsorowane to ciary żenady (2 strony copywriterskiego wysrywu o bootcampie kodilli xd), a przecież do tego dochodzą zwykłe reklamy. No i rozjebal mnie kod na pizzę - tzn sam kod może i spoko (sam skorzystałem :cool2:), ale naczelny wspominający we wstępniaku żeby pamiętać że z kody można skorzystać z dwa razy i Smuggler który gdzieś mimochodem rzuca, że taki kod na pizze to całkiem fajna sprawa to XD aż widzę oczyma wyobraźni zapisy w umowie karzące im dokładnie w tych miejscach wspomnieć o tej pizzy.

 

Całość to trochę jak przeglądanie całkiem fajnego portalu z wyłączonym adblockiem. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Aż tak Cię to razi? Ja też kupiłem numer z sentymentu i wiesz co, nie zauważyłem żadnej reklamy. Niech sobie są. W Pixelu i PSE nieraz nie było praktycznie reklam i teraz pisma są na skraju upadku. Myślisz, że redakcja to robi czytelinkom na złość?? To główne źródło utrzymania magazynu. A kod na pizzę - sam skorzystałeś, a narzekasz, że jest. 

W d.pach się przerwaca. Hejt dla hejtu, ić stont. 

Odnośnik do komentarza

Ja przeczytałem ten numer co dali za darmo ostatnio i tak średnio bym powiedział. Na pewno nie kupię nowego numeru, chociaż poziom lepszy niż kilka lat wcześniej jak przestałem ich czytać. Dziwnym trafem mocne średniaki które były u nich dobrze ocenione lądowały później w pełniakach i jeszcze polecali ,że dobrą ocenę w CDA otrzymało. Do tego ten artykuł o emotkach, coś mi świta ,że to już kiedyś w cda było więc ładny recykling. Przynajmniej w podobnej formie. 

 

pamiętam ,że po Space Hack zapaliła mi się czerwona lampka. A byłem jeszcze w gimnazjum wtedy i co by nie mówić tak średnio ogarniałem życie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...