Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

No troche slabo jak na ten zebrany milion pinionszkuf xD

 

W dniu 21.05.2021 o 11:02, grzybiarz napisał:

Dzieki za tipa, widze ze sa nawet archiwalia z czasow kiedy zaczynalem kupowac PE. Dodrukowali tej Bajtka. Szkoda z nie ma juz SGK, wzialbym bo to moje pierwsze pismo o gierkach (mialem pierwszy numer).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to dziwne, książka już jest ale po angielsku. Koso ostatnio wydał coś po polsku (tłumaczone) i nie robił zbiórki, a tu widzę 150 000 zł zebrano

"Pozyskane środki zostaną wykorzystane przede wszystkim na pokrycie kosztów pozyskania licencji na publikację, profesjonalne tłumaczenie i korektę treści, staranny skład DTP i przygotowanie do druku oraz samą produkcję książki w najwyższej jakości. "

Ale rozumiem, nostalgia robi swoje. Jakby takie coś wyszło o PlayStation, to pewnie bym też wpłacił :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze na początku jakoś nie miałem zamiaru wspierać to, ale teraz widzę jakie to bogate, więc chyba wezmę za 60 zł. Bogate, tylko kiedy to zrealizują i muszę się wczytać co w tej książce dokładnie będzie, jednak wydaje się że bardzo warto. 

 

E. Wsparłem. Powinno być syto. 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem dwa komplety. Jeden z Franko i drugi standardowy. Jedno odpakuje a drugie pójdzie na półkę albo kiedyś może ktoś weźmie za miliony monet ;) Czym bliżej końca to te ostatnie progi ładnie wchodzą i może jeszcze się w 5 dni uda dojść do 180k bo tego ostatniego to już raczej nie da się zrealizować. 

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mitra napisał:

Ja zamówiłem dwa komplety. Jeden z Franko i drugi standardowy. Jedno odpakuje a drugie pójdzie na półkę albo kiedyś może ktoś weźmie za miliony monet ;) Czym bliżej końca to te ostatnie progi ładnie wchodzą i może jeszcze się w 5 dni uda dojść do 180k bo tego ostatniego to już raczej nie da się zrealizować. 

Czasem pod koniec na takich zrzutkach jest spory ruch, bo jeszcze niezdecydowani się jednak decydują. Wziąłem w sumie dla tych bonusów. Mam Nadzieję, że ta podstawowa książka będzie w formacie min A4, najlepiej w twardej oprawie. Rozmiar mnie martwi, bo na którymś obrazku z tą papierową Amigą (beka Btw) ta książka jest mniejsza niż Pixel czy PSXE i wygląda jak zeszyt... 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

Czasem pod koniec na takich zrzutkach jest spory ruch, bo jeszcze niezdecydowani się jednak decydują. Wziąłem w sumie dla tych bonusów. Mam Nadzieję, że ta podstawowa książka będzie w formacie min A4, najlepiej w twardej oprawie. Rozmiar mnie martwi, bo na którymś obrazku z tą papierową Amigą (beka Btw) ta książka jest mniejsza niż Pixel czy PSXE i wygląda jak zeszyt... 

W opisie jest napisane, że priorytetem jest twarda oprawa i format 19x25 czyli bardziej książeczka rozmiarowo niż coś co formatem można się pochwalić. Liczę natomiast, że zawartość książki nie zawiedzie. Trzeba czekać do października na dostawę.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.07.2021 o 13:49, grzybiarz napisał:

elo, ostatnio wpadłem na pomysł cyfryzacji gazetek jakie zbieram, nie wiadomo jak ta wilgoć w piwnicy, a nie każdy posiada też kultowe czasopisma:)

https://gracz.2ap.pl/skany-czasopism/

Zrzucam pomału pierwszy numer PSM, dałem znać CGS, jak nie zgodzi się to trudno. 

Ogólnie format gazetki nie mieści mi się w skaner i widać nieco łączenia. A tak podbijam kolory, usuwam brudy, wgniecenia. Wygląda prawie jak surowy pdf :)

Jak się uda to w planach zrzucę PSx Fana, czy Play :)

PS Póki co tylko trzy strony.

w poniedziałek dalsza cześć 

dopiero zobaczyłem posta i właśnie sobie czytam.

Ja to chętnie bym zobaczył PlayerStation Plus. Wiem, że to głównie opisy, ale fajnie się ję czytało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...