Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

i nawet nie da się przeglądnąć, bo będzie w folii przez kalendarz chyba co ma być (czy jednak nie?)

A smg tak się pysznił, jak Pixel startował, że maks rok i będzie po piśmie.

Zresztą jak sam pisał "nie podoba się to nie kupuj". Ja nie kupie, nawet z ciekawości. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Doczytalem ta zapowiedz a tam 6 stron action redaction. I chyba szpile wylecialy a bardzo lubilem to podsumowanie faili branzy.

 

Kurde 4 recki straszna lipa bo mimo wszystko jakos bylo sie na biezaco z gierkami no ale problem zapychaczy zniknal.

 

I tak jak myslalem sa az 4 dzialy do wspominek o grach czyli te dalbym 10, nieslusznie zapomniana, slusznie  i cos tam jeszcze.

 

I tak kupie ale licze ze nadrobie lekture i w koncu wezme sie za pe a przestalem czytac chyba w 2018 xD

Odnośnik do komentarza

Zbieralem to dawniej chwile. Ale kosztowalo 5.50, mialo plyte, duzo stron, duzy format. Kilku rzeczy sie od nich nauczylem. Teraz slyszac ze zdechli kupilem ostatni numer. Ja je.bie, format chyba a5, 60 stron na papierze z odzysku, bez plyty, dwumiesiecznik i 13zl xDDD Straszne. Nie wiem co tam sie po drodze stalo.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Mejm napisał:

Zbieralem to dawniej chwile. Ale kosztowalo 5.50, mialo plyte, duzo stron, duzy format. Kilku rzeczy sie od nich nauczylem. Teraz slyszac ze zdechli kupilem ostatni numer. Ja je.bie, format chyba a5, 60 stron na papierze z odzysku, bez plyty, dwumiesiecznik i 13zl xDDD Straszne. Nie wiem co tam sie po drodze stalo.

Płyty jakieś są niby w tych 6 numerach.

Odnośnik do komentarza

Zobaczy sie czy oni beda reagowac na te posty czy na zasadzie slynnego juz "nie podoba sie to nie kupuj". W sumie jak na taka zapowiedz to dosyc malo komentarzy ale jak nie beda z tym kwartalnikiem ewoluowac to tak jak ktos napisal, do konca roku i nara. Odnosze wrazenie ze taka a nie inna zawartosc to troche sabotaz, zeby juz sie odpier.dolic od papieru i zajac sie strona www. Swoja droga z pism growych moga miec tu nisze bo mam nieodparte wrazenie ze ich poziom recenzji to jest miliard razy lepszy od PPE i projekcji Gruchy.

 

Dziwi mnie wywalenie dzialu kulturowego i w sumie az takiej ilosc recenzji. Chociaz moze potwierdza to co pisalem wyzej, ze w miesiacu byly 2 warte uwagi produkcje a reszta to zapychacze z early accessu. No ale nie wierze, ze przez 3 miesiace sa tylko 4 warte opisania recenzje w tym gta5 xD. Tak jakby na jakims zebraniu ktos je.bnal, ze przeciez taka recenzja miesiac po premierze bedzie bez sensu bo swiat poszedl do przodu ale mimo to postanowili poswiecic 11 stron na opis jednostki bojowej sprzed 400 lat. A jest wlasnie szansa na umieszczanie recenzji po ich premierze, dobrze ogranych, bez przymusu pisania pod lojalka czy w wersje sprzed day one paczy, cos co w sumie nie zdarza sie w branzy a co moze wielu docenic. I jeszcze 6 stron action redaction jak tam 3 to jest max co powinno byc.

 

No i dziwne, ze tak malo sprzetu w recenzjach. PC format zdechl wiec wydaje sie, ze mozna by sily przerzucic do cda i troche bardziej sie rozpisac (o ile MacSzmugler sie przesunie ze swoimi historiami bojowymi) ale z drugiej strony kto wysle sprzet do testow w pismie, ktore za 160 stron zyczy sobie 35zl xDD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ona faktycznie ma feministyczno lewackie poglady, ktore musi manifestowac na lamach pisma. Ostatnio moze to sie juz nie zdarza czesto, ale o ile w przypadku innych nie wiesz czegos sie trzymaja (acz cda raczej jest lewackie) tak tutaj wiesz bo czytales o tym pare razy w recenzjach albo innych action redaction. Bardziej jednak czepialbym sie stylu pisania oraz ciaglego podkreslania jak to nie cierpi fabularnych gier AAA bo indyki najlepsze i kreatywniejsze (przy czym to co recenzuje to ciagle karcianki, turowki albo rogaliki)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

ciaglego podkreslania jak to nie cierpi fabularnych gier AAA bo indyki najlepsze i kreatywniejsze (przy czym to co recenzuje to ciagle karcianki, turowki albo rogaliki)

To.

Jakbym chciała fabułę, to sobie poczytam ksiomszke, hehe. Ma być rogal, bo inaczej nie zagram.

Zamknięta w niszy i brakuje jej punktów odniesienia, bo nie jest na bieżąco z większymi grami, postępem w gamedevie. Czasem zachwyca się jakimś elementem w swoim rogaliku/karciance i nawet chyba nie jest świadoma, że ten sam motyw przetacza się w innych, ale większych grach. Jest mało wiarygodna w swoich opiniach, kompletnie nie wierzę jej werdyktom, potrafi zachwycać się byle gównem rodem z mobilek, a jednocześnie nie dostrzec gameplayowej perełki, którą ma pod nosem. Specyficzny gust to nic złego, ale jeśli miałbym jej opinie i odczucia traktować serio, to oczekuję od recenzenta większego obycia w branży.

 

Na szczęście ostatnio było jej znacznie mniej, więc mam nadzieję, że tendencja się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grzybiarz napisał:

https://cdaction.pl/newsy/cd-action-032022-sprawdz-zawartosc-nowego-wydania

Czytam sobie komentarze, ciekawe. To Archonik będzie nawet gościnnie? Ciekawe jak z tym kalendarzem, zapowiadali wcześniej że będzie, teraz cisza.

Kalendarz jest bonusem do droższej prenumeraty, a jak chcesz to możesz kupić osobno: https://sklep.cdaction.pl/shop/kalendarz-cd-action-2022-2023/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...