Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Fun fact: W Pixelu jest artykuł o Matrixie. Czytam i wszędzie autor (R. Wiśniewski) pisze "siostry Wachowskie". Myślę sobie z jakiej paki siostry skoro to bracia. Wpisałem w google. Teraz już wiem dlaczego. XD Masakra. Serio nie widziałem o tym.

Akurat Roberta szanuję, więc tym bardziej nie dawałem wiary że to błąd.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No cóż, nakręcili(ły) świetny film, który różnie można interpretować. Ja tam widzę wybranego (aka Jezus) i socjopatów (agenci). Wybrany to ten co potrafi ich rozpoznać, a że zna ich naturę to ich unika (ucieka). Nie traci, nie marnuje na nich i nie jest przez nich okradany z energii. Drugiej i trzeciej części nie oglądałem, bo nie chcę znać zakończenia xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobra niby temat o gazetkach poza szmatlawcem ale nie wiem gdzie mozna zapytac - czy ktos kojarzy w ktorym numerze PE w konsolometrze bodaj ps2? byl puchatek w koszulce z napisem kur*a i kótasem na wierzchu?

W uchu siedzial mu jakis snajper wiec pewnie recka jakiejs wojennej gry tez byla w numerze. 

 

Kiedys mialem to pieknie wyciete na avatarku i meczy mnie z ktorego to numeru. 

Wyszukiwarka recenzji znalazla tylko jeden numer z recka z gry z puchatkiem (pe #55), ale to nie to. 

 

 

@grzybiarz?

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.08.2019 o 19:45, Grabek napisał:

Dobra niby temat o gazetkach poza szmatlawcem ale nie wiem gdzie mozna zapytac - czy ktos kojarzy w ktorym numerze PE w konsolometrze bodaj ps2? byl puchatek w koszulce z napisem kur*a i kótasem na wierzchu?

W uchu siedzial mu jakis snajper wiec pewnie recka jakiejs wojennej gry tez byla w numerze. 

 

Kiedys mialem to pieknie wyciete na avatarku i meczy mnie z ktorego to numeru. 

Wyszukiwarka recenzji znalazla tylko jeden numer z recka z gry z puchatkiem (pe #55), ale to nie to. 

 

 

@grzybiarz?

Numer 99 :lapka: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Butt napisał:

Swoją drogą to nawet pamiętam jak wstawiłeś sobie to w avatar, jeśli Grabek = Alienator, bo tak często zmieniacie te nicki, że nadążyć nie można.

jak żeś to kurła znalazł? Szukałeś te wszystkie numery na strychu?

No i na profilu można wejść w historię nicków i tam masz że grabek to alienator.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...