Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mejm napisał:

300 i zamykamy.

 

Grzybiarz wiedziales, ze CormaC odszedl z cda i przeniosl sie do techlandu? Hut, Berlin, Butcher, CormaC wszyscy w techlandzie.

Poszedł jeden, poszła reszta. Kolesiostwo jest całkowicie normalne w korpo. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Ale co to za życie. 

Mnie przeraża to, ze pomału sam odchodzę od tego czytania/zbierania. A skoro nawet i ja ociągam się z czytaniem nowego numeru PE, to zostaną najwytrwalsi. nowych czytelników raczej ciężko zdobyć: młodzi z jutuba nie przeniosą się na papier, a starzy myślą ze w PE są dalej cycki i ten zbrezny humor (takie miałem wrażenie będąc na grupie pixela).

CDA dobiło trzysetki i gratuluję im mimo ze wkurza mnie te wy(pipi)ane ego Smugglera. Tutaj będzie ciężej, chyba ze Roger wprowadzi jakieś wielkie zmiany które mogą uratować pismo (kody do gier, triali, dodanie PC).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

jak żeś to kurła znalazł? Szukałeś te wszystkie numery na strychu?

No i na profilu można wejść w historię nicków i tam masz że grabek to alienator.

Nie wszystkie, bo pamiętałem, że było głośno o tym zaraz jak zarejestrowałem się na forumku w 2005. No i nie ze strychu, tylko z szafki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I co ktoś miałby skanować te sto stron i tracić tyle czasu? :/ 

dla przejrzenia polecam chomikuj.pl, ale jak szukasz brakującego numeru w papierze, to raczej olx i zbiorcze ogłoszenia. Chociaż i na Allegro tez może być, ale do kupna starych gazet to jednak olx rządzi. 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

---

No i w numerze 300 CDa:

far-cry-primal-logo_176v6.png

Podsumujmy – ujawniliśmy następujące dodatki do CD-Action 11/2019:

Potężna zniżka na pizzę

Zniżka na bilet PGA

Specjalny, dwustronny megaplakat

Kody do World of Tanks

Zniżka na sprzęt HyperX

Zniżka na kurs angielskiego eTutor

Dodajmy więc do tego jeszcze jedną, dla wielu zdecydowanie najważniejszą rzecz – pełną wersję gry Far Cry Primal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...