Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumieć trzeba, że zawsze pokazy tej serii były oczo.(pipi)ne zarówno pod względem graficznym jak i intensywności akcji.

Tu tego nie było więc gawiedź czuje się zawiedziona.Po obejrzeniu materiału jeszcze raz, wygląda to jak powrót do pierwszej części.

Poza tym tak zmarnowanego potencjału jak na tej konferencji to nie widziałem chyba w życiu. Jak w przyszłym roku E3 będzie tak samo mdłe uznam, że oni nie mają pomysłu na gry. Mistrzem Trollem zostało Square...geeez...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

najladniejsza gra konsolowa t oczywiscie ale tez uwazam ze mogli lepiej rozplanowc ten pokaz, za duzo bylo tej wspinaczki, nie bylo tego tapniecia co przy u2 gdzie caly swiat przecieral oczy ze zdziwienia przy wspinaczce na hotel i pozniejszym starciu z helikopterem. to co tutaj zaprezentowali to taki remake na sterydach jedynki

 

btw mam nadzieje, ze ta wyspa to nie bedzie jedyna lokacja, u2 i u3 uwielbialem za wedrowke po swiecie

Odnośnik do komentarza

Ten kto narzeka na tą prezentację musi sobie zrobić przerwę od gier, bo nie wiem czego jeszcze można by sie spodziewać i wymagać od developerów. Najlepsza grafika na konsolach ever - jest, najlepsza animacja postaci na konsolach ever - jest, najwięcej szczegółów na konsolach ever - jest, najładniejsze modele postaci ever - jest, najładniejsza roślinność ever - jest....i tak można długo wymieniać. Ja osobiście cieszę się że nie pokazali rozgrywki z efektem wow jak przy U2 z pamiętnym walącym się budynkiem, takie smaczki chce sam przeżyć po premierze w domowym zaciszu.

Edytowane przez Xymek
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Powiem tak, cos małe wymagania od current genów macie jak czolowy tytul tak wygląda po roku od startu nowej generacji na rynku to sorry ktoś się (pipi)

Graficznie woda to fotorealizm animacja dreajka też spoko. Ale te malowane tła i nadal gra jest korytarzykiem nie napawa mnie do kupna ps4 dla tej gry. Narazie gra neutralna z minusem u mnie. Poza dwoma miejscówkami w grze nic nie pokazali czego bym nie widzial w poprzednich częściach poza linki spidermana i pseudo czekana.

Odnośnik do komentarza

Gra graficznie wygląda świetnie co tu dużo mówić, ale jednak nie ma aż takiego wrażenia jak w przypadku 1 czy 2. Przede wszystkim wygląda na to, że będzie malutko zmian, można to było zrozumieć przy części 3, ale 4? Mam nadzieję, że ND czymś jeszcze zaskoczy. Póki co jest "tylko" bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...