Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

chyba zartujesz, grales na jakims poziomie trudnosci ponad easy? na grounded, mechanika tlou to najtrudniejszy przeciwnik

 

To akurat prawda, łatwo nie było. Dobrze wymierzasz żeby trafić biegacza pałą ale on i tak przebija się i macha łapami na lewo i prawo. Dobrze że Uncharted to prosty pif paf i problemów być nie powinno. Przecież to wisienka na torcie dla #tylkosony

Odnośnik do komentarza

 " Widzę, że zabolało jakiegoś botka. Pewnie nawet nie grał w żadną grę studia i dlatego jest taki zdesperowany, żeby minusować. Oni są jednymi z najlepszych w swoim fachu, handluj z tym, Freeze z numerkiem 182. "

 

Tak się składa że przy samych U2 i U3 spędziłem ponad 4 lata, tak że "botku"  jakieś tam pojęcie o grach tego studia mam.

Natomiast twoje " Tradycyjnie wierzę we wszystko co powiedzą Naughty Gods "  (za co właśnie dostałeś minusa ) świadczy o tym ze to raczej ty "botku" nie ograłeś zbyt dobrze ostatnich gier tego studia skoro wypisujesz tak głupie "hasełka".

 

Co zaś się tyczy bolączek, to zabolało raczej ciebie skoro zareagowałeś tak a nie inaczej na coś tak błahego jak minus od nieznanej ci osoby, "botku".

 

Gdybyś miał jakieś pojęcie o grach tego studia to nie wymieniałbyś tylko samego Uncharted. Żal mi takich co ograli tylko jedną serię ND. A ja wiem co mówię, mam do nich ogromny kredyt zaufania bo nie zawiodłem się jeszcze na ani jednej grze ich autorstwa. Ale takie randomy myślą Naughty Dog - mówią - Uncharted.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Mnie zaś żal ludzi twojego pokroju, ślepo ufających swoim "ukochanym" firmom dla których są niczym innym jak "chodzącymi portfelami".

 

A to że się jeszcze nie zawiodłeś na żadnej grze tego studia potwierdza tylko to co wcześniej napisałem iż nie ograłeś za dobrze  ich ostatnich tytułów, bo gdybyś tak zrobił wiedział byś jak bardzo w wielu aspektach są one niedopracowane ( zwłaszcza multi ) a  wymieniona przeze mnie seria Uncharted, seria ich gier z którą jak na razie spędziłem najwięcej czasu  jest tego najlepszym przykładem. Wystarczy przyjrzeć się trzem ostatnim grą ND by zobaczyć jak zmieniło się ich nastawienie względem "fanów" ślepo kupujących wszystko co ND im zaoferuje.

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Mnie zaś żal ludzi twojego pokroju, ślepo ufających swoim "ukochanym" firmom dla których są niczym innym jak "chodzącymi portfelami".

 

A to że się jeszcze nie zawiodłeś na żadnej grze tego studia potwierdza tylko to co wcześniej napisałem iż nie ograłeś za dobrze  ich ostatnich tytułów, bo gdybyś tak zrobił wiedział byś jak bardzo w wielu aspektach są one niedopracowane ( zwłaszcza multi ) a  wymieniona przeze mnie seria Uncharted, seria ich gier z którą jak na razie spędziłem najwięcej czasu  jest tego najlepszym przykładem. Wystarczy przyjrzeć się trzem ostatnim grą ND by zobaczyć jak zmieniło się ich nastawienie względem "fanów" ślepo kupujących wszystko co ND im zaoferuje.

To co piszesz nie ma w ogole odzwierciedlenia w rzeczywistosci, bo multi spod dluta ND sa najlepszymi multiplayerami TPS na PS3 do dzisiaj.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z takimi tekstami to do Console Wars, tutaj jaramy się Uncharted 4, kolejnym arcydziełem od Psiaków.

 

Są concept arty do "czwórki":

 

http://gematsu.com/2014/09/uncharted-4-concept-art-ruins-beaches

Już widzę tą pierwszą prezentacje gry, Nathan przemierzający plaże przy dużym sztormie. :)

Odnośnik do komentarza

" To co piszesz nie ma w ogole odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo multi z pod dłuta ND sa najlepszymi multiplayerami TPS na PS3 do dzisiaj"

 

1- A widziałeś jeszcze jakieś sensowne multi TPS oprócz MP3 na PS3 ?

 

2- Według ciebie to że nie mają praktycznie żadnej konkurencji upoważnia ich do wypuszczania niedopracowanego ,pełnego glitchy/bugów produktu ? Po dziś dzień zresztą nie naprawionego.

 

Niestety to co napisałem odzwierciedlenie w rzeczywistości ma, bo jak na dłoni widać jak wiele osób porzuca te jak sam napisałeś " najlepsze multiplayery TPS na PS3 "

Edytowane przez Freeze182
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zaś żal ludzi twojego pokroju, ślepo ufających swoim "ukochanym" firmom dla których są niczym innym jak "chodzącymi portfelami".

 

A to że się jeszcze nie zawiodłeś na żadnej grze tego studia potwierdza tylko to co wcześniej napisałem iż nie ograłeś za dobrze  ich ostatnich tytułów, bo gdybyś tak zrobił wiedział byś jak bardzo w wielu aspektach są one niedopracowane ( zwłaszcza multi ) a  wymieniona przeze mnie seria Uncharted, seria ich gier z którą jak na razie spędziłem najwięcej czasu  jest tego najlepszym przykładem. Wystarczy przyjrzeć się trzem ostatnim grą ND by zobaczyć jak zmieniło się ich nastawienie względem "fanów" ślepo kupujących wszystko co ND im zaoferuje.

 

Jestem graczem singlowym - leję na multi i co teraz?

 

Sorry za offtop chłopaki. Więcej już nie będę wchodził w takie dyskusje. A prezentacja U4 (najprędzej na E3 lub VGX) tradycyjnie zmiecie z nóg.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

"Jestem graczem singlowym - leję na multi, i co teraz? "

 Ano to że wyszedłeś teraz na ignoranta ( co by nie napisać gorzej ) który to ocenia i wychwala dany tytuł po zapoznaniu się jedynie z jego częścią.

 

P.S. Masz rację , zakończ dyskusje bo z każdym kolejnym postem coraz bardziej się kompromitujesz.

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Chce żeby ta gra mnie zaskoczyła.

 

  • Nie obejrzę żadnego trailera,
  • żadnego gameplaya,
  • żadnych grafik koncepcyjnych,
  • żadnych zdjęć z gry,
  • będę starał się unikać jak ognia wszelkich newsów związanych z Uncharted 4
Kupie w ciemno i będzie radość z rozdziewiczania.

Stawiam 17 zł na to, że nie spelnisz ani jednego z tych punktów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przecież to proste, nie wchodzić w ten temat, nie otwierać linków na stronie z newsami które piszą o czymś nowym związanym z Uncharted 4, nie oglądać filmików ani zdjęć. A to znaczy że to jest mój ostatni wpis w tym temacie do czasu premiery :) 

 

Nie zamierzam psuć sobie gry poprzez oglądanie trailerów w których zawarta jest najlepsza część gry. Potem w grze nie ma już się czym zachwycać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...