Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

U1 najlepszy z uncharted'ow? o_O

dla mnie owszem

 

a mozna wiedziec czemu? nie znam praktycznie nikogo kto z 4 czesci (no wlasciwie 5 bo jeszcze jedna na vite) stawia pierwsza jako najlepsza, dla mnie osobiscie tez jedynka choc na swoje czasy robila oprawa jest po prostu najgorsza z duzych czesci

Odnośnik do komentarza

 

 

U1 najlepszy z uncharted'ow? o_O

dla mnie owszem

 

a mozna wiedziec czemu? nie znam praktycznie nikogo kto z 4 czesci (no wlasciwie 5 bo jeszcze jedna na vite) stawia pierwsza jako najlepsza, dla mnie osobiscie tez jedynka choc na swoje czasy robila oprawa jest po prostu najgorsza z duzych czesci

 

bo mi się najbardziej podobała

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Rozdział 10 wbił mnie w glebę. Podobno dalej jest jeszcze ładniej i jeszcze bardziej efektownie? Jeśli tak to będzie to chyba pierwsza gra, przy której dostanę zawału z nadmiaru emocji. Unchartedy są dla mnie jedną z najlepszych serii na rynku ever, stawiam je w panteonie giereczek na jednej półce z serią MGS, więc każdy element tej gry jest miodem wylewanym na moje zbolałe po The Phantom Pain serce. Czwórka z każdą kolejną chwilą zyskuje w moich oczach.

 

A to dopiero pierwsza gra Psiaków pisana od podstaw na PS4. Strach pomyśleć, co ci ludzie zrobią, gdy nauczą się wykorzystywać jej bebechy w jeszcze lepszy sposób.

Odnośnik do komentarza

 

A to dopiero pierwsza gra Psiaków pisana od podstaw na PS4. Strach pomyśleć, co ci ludzie zrobią, gdy nauczą się wykorzystywać jej bebechy w jeszcze lepszy sposób.

PSNeo nadchodzi więc w/e
Liczę na to, że nie zostawią gorszego sortu graczy na lodzie.
Odnośnik do komentarza

 

 

A to dopiero pierwsza gra Psiaków pisana od podstaw na PS4. Strach pomyśleć, co ci ludzie zrobią, gdy nauczą się wykorzystywać jej bebechy w jeszcze lepszy sposób.

PSNeo nadchodzi więc w/e
Liczę na to, że nie zostawią gorszego sortu graczy na lodzie.

 

2016 rok, korporacją zależy tylko na $, a wy wierzycie w coś takiego ;x

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

A to dopiero pierwsza gra Psiaków pisana od podstaw na PS4. Strach pomyśleć, co ci ludzie zrobią, gdy nauczą się wykorzystywać jej bebechy w jeszcze lepszy sposób.

PSNeo nadchodzi więc w/e
Liczę na to, że nie zostawią gorszego sortu graczy na lodzie.

2016 rok, korporacją zależy tylko na $, a wy wierzycie w coś takiego ;x
Wiara czyni cuda!
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem etap z E3. Oglądać filmiki to jedno, ale zagrać w to :obama:

W ogóle to strzelaniny są w tej części bardzo przyjemne. Dobry gunplay (!), większe tereny, możliwość zgubienia wroga i flankowania, mieszanie stealth i akcji, ataki z linki itp. no fajnie jest :D

 

Lina rządzi:

 

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozdział 10 to jest po prostu odpad szczęki. Jak oni to zrobili mając do dyspozycji takie małe pudełko. Po prostu wow.

 

Dodatkowo to udźwiękowienie :obama: na steelsach 800 czasami chodzę w kółko i słucham stukotu butów. Najlepsze jest jak wchodzimy do jakiegoś pustego pomieszania i nagle zmieniają sie odglosy taka mala rzecz, a wprowadza nieziemski klimat. Dobre słuchawki w tej grze naprawdę sa wynagradzane.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Czytam sobie od czasu do czasu ten temat i się nadziwić nie mogę - no, ale cóż, ludzie różne gusta mają.

Co do U4 - dla mnie, na dzień dzisiejszy, to zdecydowanie najlepszy Uncharted - począwszy od wprowadzenia, które doskonale buduje nową postać, kreśli ramy opowieści i jej bohaterów (w tym i Nate'a - 3 i 4 chapter są świetne i bardzo przemyślane), po kolejne etapy, w których akcja nabiera tempa.

Nikt też chyba nie może podskoczyć ND w prowadzeniu narracji i reżyserii gry - dla mnie mistrzostwo.
To tyle, zdanie o "gunplayu" każdy ma swoje, mi się w serii zawsze podobał (minus pierwsza część), a tu jest dużo lepiej.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w 6 chapterze i na tą chwilę 4 robi ogromne wrażenie. Grafika i przywiązanie do detali to pierwsza liga, muzyka (nie wiem czemu ktoś wcześniej pisał, że jej brak) w prologu to esencja serii a później też wchodzą fajne motywy. Na plus, że zmienili odgłosy broni, teraz czuć ich ciężar i wygrzew na dobrym nagłośnieniu. Fabuła filmowa i bardziej namacalna niż w poprzedniczkach, gracz zżywa się z tymi bohaterami. Sporo nawiązań do poprzednich części i innej gry (w domu) ahh jaka to była nostalgia. Teraz w robocie siędzę 36h i już doczekać się nie mogę jak wrócę do domu, o niczym innym nie myślę. Naughty Dog spisali się na 10 choć dopiero jestem w 6 rozdziale to jak na razie grywalność nie do opisania a widoki obłędne. Pisząc kiedyś recenzję do U2 stwierdzałem, że jest to diament na ps3 oszlifowany z każdej strony, teraz U4 robi to samo z PS4, następną grą jaka je pobije może być tylko The Last of Us 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, gra się długo rozkręca, pierwsze rozdziały są raczej krótkie i powoli wprowadzają w historie. Tak naprawdę dopiero rozdział 8 pokazuje co nowego oferuje U4, do tego level jest naprawdę długi i jest tam wszystko, od wspinaczki, zagadki, zabawy z linką, a kończąc na ubiciu kilkudziesięciu wrogów i to tylko od nas zależy, czy zrobimy to w stylu rambo czy eliminując ich po cichu. Bardzo fajnie udało się wpleść elementy z TLoU, co właśnie dobrze pokazuje 8 rozdział. No i ta lokacja z...

 

trzema wielkimi krzyżami, klimat świetny, wielkie klify, rozbijające się fale i majestatyczne budowy, zaleciało trochę Ico :)

 

 

To, że ta gra graficznie kosi wszystko wspomniane było niejednokrotnie, ale to co robi nie mniejsze wrażenie, to animacja i przywiązanie do najmniejszych szczegółów. Nie wiem ile wpakowali do tej gry ruchów animacji, ale musiała być to ogromna praca. Nowy level, nowa animacja, wszytsko zalezy od ubioru czy pogody. Rozwalił mnie moment gdy Nathan razem z Samem zwisali na jakimś klifie, ja chciałem się wrócić, ale miałem Sama po tej stronie. Zwisając zbliżam się do niego, w pierwszej chwili pomyślałem, że po prostu nie przejdę, bo on tam wisi, na co Nathan postanowił wejść na niego i przeskoczyć dalej, oczywiście przy czym rzucając jakiś zabawny tekst... Naughty Gods.

 

Dziś znów zagrałem jeden meczyk w multi. Jest tam naprawdę dużo rzeczy do odkrycia, skórki do broni, róznego rodzaju ciuchy, są wyzwania za które też zdobywamy kasę do otwarcia skrzyń. Ciężko stwierdził, bo od premiery zagrałem tylko dwa mecze, ale chyba osłabi npc względem bety, graficznie także poprawili kilka rzeczy (wybuchy wyglądają świetnie), do tego płynniutkie 60fps, dmg broni na odpowiednim poziomie, miodzik wylewa się ekranu. Kończę single i odpływam w multi.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Boże aż nie wierzę że dożyłem w swoim gierkowym hobby takigo mesjasza. Dla mnie jest tu wszystko lol. Jakaś w ogóle nieralna oprawa, aktorsko jak żywi ludzie, emocje to samo. Gameplay idealny. Spokojny, dużooo eksploracji czasami większa zadyma, do tego duże zróżnicowanie rozgrywki. No gurva od lat nie miałem tego uczucia że odkładam pada i czekam już na jutro aby znowu pograć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...