Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie odkrycie, że dali mocno okrojony kontent na starcie multi u4.

3 tryby na krzyż, brak kina, leveli, brak info o party (kto z kim), no i oczywiście nie ma coopa - a teraz powoli wrzucają to wszystko i że niby takie fajne dlc za darmo - wow.

Spoko akcja wypuszczają towar (multi) w 50% niekompletny i dodają powoli po 5% co jakiś miesiąc, dwa no i co... taki biznes.

 

Jednak co by nie gadać, za(pipi)iście mi się gra, ta gra nie ma na razie konkurencji w postaci multi strzelanki z 3ciej osoby (na ps4).

No i wielu szacun za to, że mimo tylu broni - jest za(pipi)iście zachowany balans!

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

IMO dużo lepsze multi ma Tlou. Raz ze względu na dużo bardziej mięsisty gunplay, dwa z powodu zaimplementowania mechaniki skradania i obaleń, wymuszających dużo bardziej taktyczną grę. Świetne wypadają tam akcje, gdzie jeden ogarnięty gracz w pojedynkę rozwala cały wrogi team, który poczuł się zbyt pewnie i przestaje dbać o własne krycie, albo gdy po prostu staramy się po cichu flankować zabunkrowanych graczy.

 

Rozumiem jednak, że niektórzy wolą proste zasady, dynamiczną rozgrywkę i zabawę w one man army i dlatego cieszę się że wraca tryb Klasyczny. Ideałem 4Me byłby gunplay w stylu TLOU lub Max Payne 3 + obecna tu mechanika wspinaczki i ten sam mega płynny cover system. Może przy okazji nowego ip... 

 

Odnośnik do komentarza

No w U4 ogólnie nie da się grać jako one man army przez te bardzo bardzo bardzo niepotrzebne obalenia.

Klasyk to zmienia trochę ale nie aż tak bardzo. W 3 można było bardziej kozaczyć, a w 2 to już szaleć jak się miało aima. Tutaj nawet w klasyku skroić 2 na raz (2 ogarniętych a nie warzywka) jest dość trudno, a o 3 to nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co porównywać tych dwóch multi, bo różnią się od siebie diametralnie i w tym tkwi ich siła. Gdyby były podobne, to pewnie TLoU poszłoby w odstawkę, a tak ludzie grają w to nadal, bo tak naprawdę jest to jedyny taki multiplayer na rynku, brak konkurencji. W moim prywatnym rankingu, są to dwa najlepsze tryby wieloosobowe na PS4, w których jeżeli ginę, to wiem, że byłem po prostu słabszy, a nie ktoś mnie pierwszy zauważyłem, a konsola pomogła mu wycelować. W TLoU będę grał zapewne aż do premiery dwójki, a w U4 do premiery piątki, jeżeli kiedyś taka część wyjdzie.

 

Polski, dobry montaż.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po stylu gry widać, że snajper grał w multi U3. Tam takie akcje były na porządku dziennym. Frustrujące momentami. Sam jakoś nigdy nie potrafiłem okiełznać w ten sposób snajpy. Dobrze, że w U4 nie tylu "czarodziejów długiej lufy" chociaż sam trafiłem na dwóch podobnych delikwentów.

A z innej beczki. Podczas mojej samotnej wędrówki przez rankingowe mecze udało mi się dotrzeć do diamentowej ligii. Jak trafią ci się dobre dni jak np. ostatni weekend to mkniesz przez mecze jak burza nawet z randomami. Gorzej jak trafisz na ogarniętych typów w obozie wroga. Ludzie szybko zrozumieli, że liczy się trzymanie w kupie plus kontrolowanie pleców. Przeciwko dwóm lub trzem typom zazwyczaj wpadnie tylko obalenie nim cię dojadą. 75% meczy jestem na szczycie listy z największą liczbą obaleń i idzie wszystko bardzo, bardzo, bardzo powoli ale do przodu. Wygrywając co drugi, trzeci mecz z oceną "S" jakoś powoli to idzie. Gorzej z kwalifikacjami. To już czysty przypadek czy przejdziesz. Podejrzewam, że diamentowa to max co sam dam radę wyciągnąć.

Szczerze to chciałbym dodatkowy tryb rankingowy ale na zasadach klasyka. Tam samotna walka byłaby skuteczniejsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...