Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chciałbym zagrać przygodę w U4 i TLOU2 w co-opie. Taka moja zachcianka. Tak jak w RE5 i 6, że całą kampanię można iść we dwóch. 

 

 

To są gry stricte dla pojedynczego gracza w singlu. Co-op nie jest potrzebny, zwłaszcza w TLoU.

 

 

Najlepszy przepis na z(pipi)anie dobrego suspensu i zaszczucia (tak wiem, ostatnia produkcja ND co najwyżej bywała survival horrorem, ale to nie ważne): 

dodać tryb dla dwóch graczy 

 

Najdosadniejsze przykłady epic faili to: RE5, RE6, DS3. Wystarczy wyobrazić sobie jak chvjowe byłyby wtedy zagadki, które przy okazji cz. 3 zrobiono w końcu na przyzwoitym poziomie, czy jak bardzo ograniczono by eksplorację i poziomy nieszczelankowe.

Czaicie jak chvjowo wypadł by prolog, czy polowanie na jelenia po dodaniu kooperacji w TLOU? Nigdy w życiu nie chcę czegoś takiego oglądać w podstawowej kampanii. Co najwyżej tryb hordy wzorem Gearsów, lub psuedo przygodowy wzorem dwóch poprzednich części

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Najlepsze studio świata świętuje, zasłużenie jak mało kto w tej branży. W ostatnim numerze PE Adrian Chmielarz powiedział, żeby poczekać na kolejne info o Uncharted 4, bo - cytuję - "nadchodzą bardzo ciekawe zmiany." Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Sony robi takie gry na jakie ich stać i które dają szansę na zysk. Stworzenie takiego świata jak w GTA, RDR czy Skyrim pożera znacznie więcej pieniędzy i szanse zwrotu z jednej platformy pewnie są zerowe, a jakiś minisandbox wydaje się mniej interesujący niż rozsiane po całym świecie, zróżnicowane lokacje. ND jest świetne w korytarzykach i niech się tego trzymają. Co najwyżej korytarze mogą być odrobinę szersze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No masz się podniecać grafiką. To fotka z sobotniej imprezy na 30-lecie najlepszego developera na świecie - Naughty Dog. Jak to ma tak wyglądać przy 1080/60 to nie mam pytań. Tradycyjnie wierzę we wszystko co powiedzą Naughty Gods.

 

Widzę, że zabolało jakiegoś botka. Pewnie nawet nie grał w żadną grę studia i dlatego jest tak zdesperowany, żeby minusować. Oni są jednymi z najlepszych w swoim fachu, handluj z tym, Freezie z numerem 182.

Edytowane przez Nemesis
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

e, sorka za minusa, też uważam ze  ten poziom realizmu może wykonac tylko ND, i nie zdziwie się że wszystko co mowią  i pokazuja okaże sie prawdą, to raczej magicy,  a nie profesjonalisci, niszcza granice a  nie ja przekraczaja.

 

Przy czym ten poziom realizmu jest juz wrecz niesmaczny ;]

Odnośnik do komentarza

 " Widzę, że zabolało jakiegoś botka. Pewnie nawet nie grał w żadną grę studia i dlatego jest taki zdesperowany, żeby minusować. Oni są jednymi z najlepszych w swoim fachu, handluj z tym, Freeze z numerkiem 182. "

 

Tak się składa że przy samych U2 i U3 spędziłem ponad 4 lata, tak że "botku"  jakieś tam pojęcie o grach tego studia mam.

Natomiast twoje " Tradycyjnie wierzę we wszystko co powiedzą Naughty Gods "  (za co właśnie dostałeś minusa ) świadczy o tym ze to raczej ty "botku" nie ograłeś zbyt dobrze ostatnich gier tego studia skoro wypisujesz tak głupie "hasełka".

 

Co zaś się tyczy bolączek, to zabolało raczej ciebie skoro zareagowałeś tak a nie inaczej na coś tak błahego jak minus od nieznanej ci osoby, "botku".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...