Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

drejk nie wygląda jak drejk

bez przesady nadal jest dosyć podobny tylko starszy, może nieco chudszą twarz ma, ale jak dla mnie zmiana na plus, nigdy nie byłem fanem wyglądu drake'a bo był dla mnie zbyt przeciętny i mało ryrazisty, teraz ma ostrzejsze rysy twarzy całkiem spoko, chociaz najbardziej to bym chcial zeby mu dodali nieco zarostu jak ma snejk w mgs5, nie chce zrobić z niego drugiego joeala, ale typek z zarostem fajniej wygląda niż taki dzieciak-drake

Odnośnik do komentarza

najbardziej to bym chcial zeby mu dodali nieco zarostu jak ma snejk w mgs5, nie chce zrobić z niego drugiego joeala, ale typek z zarostem fajniej wygląda niż taki dzieciak-drake

 

Gad Noł;

virtuous-mission-mgs-3.jpg

>>>>

Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-E3-2

Z wyczuciem stylu to ty się Yano zatrzymałeś w wiktoriańskiej Anglii.

 

Mnie tak już bardziej ciekawi czy powróci Chloe Frazer i to w wersji z U2 (spoiler alert):

http://www.youtube.com/watch?v=EE50IudBtOY

 

Najlepsza postać z serii. I po stokroć zabawniejsza od Drejka. 

 

 

 

I taka grafika marnuje się w grze z serii Uncharted.  :(

 

Nie marnuje, a daje podwaliny pod Mesjasza 8 generacji. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

a takie coś?

Big_Boss_PW.jpg

 

w sumie wystarczy żeby był porpostu niedogolony , żeby powazniej wyglądał, a nie jak narwany 25 latek :P

 

Przestań bluźnić! Projekty postaci w serii MGS to absolutnie komiksowa zabawa, w większości przypadków ocierająca się o zwyczajny kicz. Naughty Dog pod tym - i praktycznie pod każdym innym względem - bije na głowę wygibasy Kojimy i jego ekipy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Jeśli byliście zachwyceni jakością oprawy graficznej w zwiastunie Uncharted 4: A Thief's End (PS4), to będziecie mile zaskoczeni tym, co Naughty Dog szykuje dla was w pełnej wersji gry. 

Koder grafiki i animator Corrinne Yu stwierdziła na twitterze, że graficznie czwarta część przygód Drake’a będzie prezentowała jeszcze wyższy poziom niż ten z materiału pokazanego na E3. Porównując modele postaci z The Last of Us Remastered (PS4) i trailera U4, nie sposób nie zauważyć dużej różnicy w szczegółowości wykonania bohaterów. Yu zapewnia, że zespół pracuje nad tym, aby różnice te były jeszcze bardziej zauważalne.

Wiemy już, że główny bohater serii Uncharted będzie zbudowany z ponad dwukrotnie większej liczby polygonów niż Joel w TLoU Remastered. Yu podkreśliła, że owszem, wartości te uległy powiększeniu, ale równie ważne jest wykonanie wirtualnej skóry, mięśni czy cieniowania.

Grafik została też zapytana o to, czy produkcje takie jak The Order 1886 i Uncharted 4: A Thief’s End pokażą maksymalny potencjał graficzny PlayStation 4. – Koduję na PS4 od 2013 roku i wiele się w tym czasie nauczyłam. Podejrzewam, że w 2017 roku, kiedy spojrzę na mój kod sprzed trzech lat, dojdę do wniosku, iż mogę ten kod znacznie poprawić - napisała Yu.

http://www.pssite.com/news-35225-naughty_dog_zapewnia__ze_uncharted_4_bedzie_wygladal_jeszcze_lepiej_niz_na_zwiastunie_z_e3.html

 

w linku są oryginalne twitt, nie wiem jak je wkleić

Odnośnik do komentarza

a ja sie zgadzam z ussr. mogliby zrobić grywalna 2 postać ale w TLoU np, w ng+. ograniczyć jej możliwości do rzucania cegłami, znajdziek, takich, jak ammo, czy apteczki itp. mogłoby sie to przyjąć, jako smaczek, dodatek ;)

edit.

pomyliłem tematy - chodziło o TLoU :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

a ja sie zgadzam z ussr. mogliby zrobić grywalna 2 postać ale w TLoU np, w ng+. ograniczyć jej możliwości do rzucania cegłami, znajdziek, takich,  jak mmo, czy apteczki itp. mogłoby sie to przyjąć, jako smaczek, dodatek ;)

edit.

pomyliłem tematy - chodziło o TLoU   :)

szczerze, to nie chciałbym grać postacią co tylko cegłami ciepa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...