Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W FC3 niby też, ale jednak wiesz. Najbardziej w TR zauroczyły mnie totalnie opcjonalne grobowce do splądrowania, oraz rzadsze używanie broni palnej. Pierwszy ukryty i już łamigłówka na "5 min" nie traktująca cię jak umysłowego retarda z gotą odp. Niby szczegół, a w dzisiejszych czasach cieszy. Swoją drogą utrudnione opcjonalne zagadki, znajdźki i elementy platformowe, to idealny złoty środek dla pogodzenia casuali i normalnych graczy. Dla pierwszych prościzna głównej ścieżki. Dla chcących zdobyć calaka normalne podejście. Polecam wak rejestr na oficjalnym forum ND. Devi niejednokrotnie sami zakładali tam tematy np. n.t. singla U3 i TLOU z pytaniami o oczekiwania itp.

Odnośnik do komentarza

Jesli zagadki w TR zmuszały Cie do myslenia to tylko pokazuje w jakiej (pipi)e jest obecnie branza

Porownaj to sobie z zagadkami z pierwszych 3 tomb raiderów a zobaczysz przepaść w myśleniu i kombinowaniu miedzy nimi a stanem dzisiejszym,

 

Uncharted nie było genialna strzelanka, nie miało genialnych zagadek , nie miało za(pipi)istego gameplayu.

Ale miało wszystko na bardzo dobrym poziomie i jako całosc dopełnione Filmowoscia, klimatem, przygoda i grafika jest Moim zdaniem Najlepsza nowa Seria jaka powstała na PS3 (Seria nie pojedynczym tytułem) i tytułem w który absolutnie kazdy powinien zagrac

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a xD Co innego kilka min. rozglądania się po otoczeniu bez budki suflera na wyciągnięcie ręki, a co innego gotowiec w postaci myśli na głos Drakea w U2 xD Ja rozumiem że może obniżyły mi się standardy itd. ale nikt przecież nie będzie robił gier za +50 mln. $ na poziomie starych Tombów z lat 90' robionych pod Graczy i za nieporównywalnie mniejsze ryzyko finansowe. Poza tym, jak mówiłem jestem dopiero po pierwszym opcjonalnym grobowcu w TR, więc go nie przesądzam.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

obstawiam gameplay na VGA, tak jak to było z U3

Tak? U3 zapowiedzili na VGA, na E3 pokazali pierwszy gameplay (etap ze statkiem) a na Gamescomie drugi gameplay (etap z samolotem). Nigdy Uncharted nie mialo pokazu gameplayu na VGA.

 

Ale nie atakuje, mysle, ze pomylilo Ci sie VGA z Gamescomem :P

 

Nie pomyliło mi się :P  To było na VGA:

 

Nie napisali skąd to, ale wystarczy spojrzeć na datę dodania filmiku :P

Odnośnik do komentarza

Obys mial racje, bo nie chce czekac roku do pierwszego dema :)

Mówię Wam, za rok już sami będziemy ogrywać U4 na swoich konsolach. Jeszcze wspomnicie moje słowa.

 

P.S. To jest obrączka na lewej dłoni u Drake'a? U3, jeśli dobrze pamiętam, się skończyło

 

tak, że on wrócił do Elleny, co nie?

 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Obys mial racje, bo nie chce czekac roku do pierwszego dema :)

Mówię Wam, za rok już sami będziemy ogrywać U4 na swoich konsolach. Jeszcze wspomnicie moje słowa.

 

P.S. To jest obrączka na lewej dłoni u Drake'a? U3, jeśli dobrze pamiętam, się skończyło

 

tak, że on wrócił do Elleny, co nie?

 

 

 

Przewiduję, że Drake się ożenił z Elleną (widać z trailera, że jest po 40...w U3 miał 30 lat), a teraz aktualnie ktoś ją porwał lub porwał kogoś mu bliskiego - piraci. Dodatkowo jest to ostatnia część z Drakiem - biedak pewnie zemrze na końcu :( Widać, że ta część będzie dużo mroczniejsza, a historia może być osnuta w poważnych tonach 

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...