Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy doskonale jak to jest z tą obecną generacja.... Pod względem mocy obliczeniowej klęczy i ssie niczym Nyomi Marcela, opcjonalnie inna Sasza Grej przy 4tym dublu. Jednakże pamięć podpowiada mi jak to było dawniej. Jak prezentował się pierwszy Resistance (bardzo dobrze, choć bez rewelacji), a jak wyglądał fantastycznie Killzone Drugi. Natomiast konkretny wizualnie SF Ex III ni jak nie zawalczył z olśniewającym TTT w segmencie grafiki. Zatem liczę, że i ta generacja przyniesie ambrozje dla oczu, bowiem zero-jedynkowy pazur już pokazała (FM5, inFamous:SS, ShadowFall, Ryse). Choć teraz wiele (zbyt wiele) rozbija się o liczby, a mityczne combo fHD+60 k/s dostępne jest głównie dla reedycji (i to nie wszystkich), oraz indyków, czasami smacznych, ale....Stąd też, wychodząc przeciwnością ograniczeń sprzętowych na przeciw, sprezentowałem swojemu PC nowe serce - ASUS ROG Matrix GTX 780 Ti.

 

Dalej konsole są mi bliższe, ale żaden gracz nie pogardzi komputerem master race.

 

A ludzie już psioczący, że Wiesiek nie będzie hulał na konsolach w takiej jakości jakby gracze sobie tego życzyli, także ci, którzy będą prowadzić wojnę na cyferki (wszak na komputerze da się) niech pamiętają, że sama taka karta, to wydatek rzędu trzech tys. zł, zatem jest to równowartość PS4+XO.

 

Obudową zająłem się sam. Nocą efekt przykuwa uwagę. :miner:

 

:banderas:

 

 

Nie lubię jak komp się świeci jak choinka, ale jak kto woli. Za resztę szacun Sylvan. Sam w przyszłym roku zmienię kartę graficzną. Później z kompem daję sobie spokój na stałe (w sensie: więcej nie wkładam w niego kasy no chyba że na dysk twardy).

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ping to chyba tylko kupujesz aby na półke postawić do kolekcji?

bo nie chce mi sie wierzyć, że będzie jeszcze grał w te tytuły po tylu latach

 

edit: tak pamiętam pisałeś o tym, ale sam sobie tak tłumaczysz przyznaj sie, po prostu lubisz gry kupować :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Było już wałkowane kilka razy w tym temacie :).

 

 

 

Po prostu lubię mieć wybór - mam ochotę na crapa, odpalam crapa, mam ochotę na hit, odpalam hit. Nie muszę latać po sklepach czy nerwowo czekać na wysyłkę jakiejś gierki. A w przypadku X360 chcę mieć fullsecik, bo bardzo szanuję tę platformę - dzięki niej wróciłem do gier wideo po przerwie. Do tego zbieranie gierek sprawia mi fun, to tak jak zbieranie znaczków - też nie poliżesz każdego, czy filmów, czy jakichkolwiek innych przedmiotów martwych. Póki nie wadzi mi to w życiu prywatnym, nie widzę problemu.

 

 

Edytowane przez ping
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...