Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No a gdzie foty gierek? Chyba, ze to piraty to troche jak dla mnie jakosc sprzetu spada bo liczy sie laser.

 

Oryginały, ale w bardzo kiepskim stanie. Z lepszych rzeczy było GT4, Tekken 5 i Tenchu: Wrath of Heaven, ale ilość rys jest tam bardzo duża. O dziwo pograłem wczoraj trochę w T5 i nawet pomimo takiego stanu płyt konsola radziła sobie bez zająknięcia. Mimo to nie mam jednak zamiaru maltretować lasera porysowanymi grami, bo po prostu mi go szkoda :)

Tu jest link do ogłoszenia, z którego to kupiłem:

https://www.olx.pl/oferta/konsola-playstation2-ps2-uzywana-stan-bdb-11-gier-CID99-IDhWuFJ.html#5ca9297f14

 

Zawsze te najbardziej wartościowe możesz zregenerować :) To nie są duże koszty.

 

PS. Killzone chętnie odkupie.

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem cyfrowo w obecnej promocji na psstore. Zwykle nie chwalę się cyfrówkami (w zasadzie to pierwszy raz), ale po raku zwanym FC Primal, muszę jakoś odreagować. Mam nadzieję, że było warto, a tymczasem gra już się pobiera. :)

 

Dirt_rally_cover_art.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taka raczej średnia promocja biorąc pod uwagę fakt, że w boxie można wyrwać za podobny pieniądz.

Wiem, ale nie zależy mi na kopii fizycznej, a chciałem kupić sobie na stałe. Do takich gierek lubię powracać (racerów), ale niekoniecznie chcę dla nich tracić miejsce na półce. Racery to nie jest dla mnie najważniejszy gatunek.

Odnośnik do komentarza

oFi, dzięki za podpowiedź, że Trials of the Blood Dragon, jest na promocji. Zakupiłem.

Z Trials Fusion spędziłem masę godzin, tutaj pewnie będzie podobnie. Super gra, super seria.

Gram w Trialsy od początku serii na X360 i kocham ją mocno bo calak w HD sprawił mi (wbrew pozorom) mnóstwo frajdy. Ten Blod Dragon to jednak podobno strasznie słaby i w dodatku sfabularyzowany! Więc odpuściłem. Jednak z uwagi, że jestem w zielonym obozie ciekawym jaka cena w tej promocji??
Odnośnik do komentarza

 

oFi, dzięki za podpowiedź, że Trials of the Blood Dragon, jest na promocji. Zakupiłem.

Z Trials Fusion spędziłem masę godzin, tutaj pewnie będzie podobnie. Super gra, super seria.

Gram w Trialsy od początku serii na X360 i kocham ją mocno bo calak w HD sprawił mi (wbrew pozorom) mnóstwo frajdy. Ten Blod Dragon to jednak podobno strasznie słaby i w dodatku sfabularyzowany! Więc odpuściłem. Jednak z uwagi, że jestem w zielonym obozie ciekawym jaka cena w tej promocji??

 

 

Promocja trwała do dzisiaj i była za 33zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...