Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, PRQc napisał:

9 lat temu nie podeszła mi ta odsłona. Takich tytułów nie ma już na nowe konsole więc z chęcią zrobię powrót do tej genialnej serii.

 

qozrl0.jpg

Niestety to wydanie ma dwa zasadnicze felery. Pierwszy taki, ze nie jest to wersja goty i nie zawiera wszystkich dodatkow. A drugi, znacznie powazniejszy to polska wersja jezykowa nie do zmiany.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kes napisał:

Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego oni nie wypuścili kolorowych konsol poza Japonią. Wziąłbym sobie taką mimo że większość interesujących mnie gier na ten system ograłem. Co za dzbany :facepalm:

 

kolorowe vity sa swietne, pare razy myslalem o zakupie ale zmiana guzikow X, O troche lipa ;/ jeszcze gdyby ograniczlao sie to tylko do menu to nie tak zle, ale na reddicie czytalem ze niektore gry niestety tez maja przestawione guziki 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, kubson napisał:

 

kolorowe vity sa swietne, pare razy myslalem o zakupie ale zmiana guzikow X, O troche lipa ;/ jeszcze gdyby ograniczlao sie to tylko do menu to nie tak zle, ale na reddicie czytalem ze niektore gry niestety tez maja przestawione guziki 


A to dziwne bo grałem na pożyczonym japońskim białym OLEDzie i nie przypominam sobie zamiany przycisków (w grze czy menu).
Albo mam słabą pamięć albo nie przeszkadza mi to w ogóle.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kes napisał:

Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego oni nie wypuścili kolorowych konsol poza Japonią. Wziąłbym sobie taką mimo że większość interesujących mnie gier na ten system ograłem. Co za dzbany :facepalm:

Cala polityke sony wobec vity tak mozna podsumowac, to miejscami wygladalo tak ze oni celowo ja sabotowali by sie nie rozkrecila

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...