Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, aux napisał:

Śliczne! Prawdziwy koneser :) Jakiej firmy masz odtwarzacz? Czy to Sony?

http://en.cayin.cn/products_info?itemid=111

W sumie to mam go od niedawna, bo premiera była końcem grudnia.

 

10 minut temu, Pacquiao napisał:

Super. Ile ten soundtrack do Niera?

W sensie ten na płytach cd? :yao: 160zł.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  Wygląda super ten odtwarzacz. Czy naprawdę się opłaca kupić taki? Jak z dźwiękiem w porównaniu do najnowszych smartfonów?

 

Zadałeś właśnie pytanie typu: lepsze te głośniki w tv czy zestaw kina domowego za 3 tysiące? :yao: Myślę że nie ma tutaj żadnej dyskusji. 

Czy się opłaca? No to już zależy od budżetu, można wyrwać tańsze i też płakać ze szczęścia jak poszczególne utwory dobrze brzmią (z dobrymi słuchawkami oczywiście). Ten konkretny model Cayin jest obecnie killerem jeżeli chodzi o stosunek możliwości/jakość/cena (mówię tu o cenie normalnej, a nie tej z polskich sklepów :yao: ja kupowałem z Anglii. Duuużo taniej niż u nas, ale trochę drożej niż w Chinach, no ale ryzyko cła zbyt duże). W podobnym pułapie cenowym można znaleźć też dobre odtwarzacze, ale zawsze czegoś tam im będzie brakować (ostatnio przerabialem ostro temat takich playerków z wiadomych przyczyn). Pod siebie patrzyłem żeby urządzenie było jak najbardziej uniwersalne i funkcjonale. Jest m.in. Bluetooth, Wifi, system Custom Android (z możliwością zainstalowania np Spotify czy Tidala) czy funkcja DACa. Itp itd. Ja jestem mega zadowolony. A jakość dźwięku? Powala. Czystość, detale i głębia. To tak w skrócie. :lapka:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dzięki. Zainteresowałeś mnie tym odtwarzaczem. Wydałem 1000 na słuchawki to by się przydało je do czegoś porządnego załączyć. Z jakiego sklepu zamawiałeś?

https://www.advancedmp3players.co.uk/shop/MP3_Players.1/Cayin.663/CAYINN5II/Cayin_N5ii_N5_Portable_High_Resolution_Music_Player.15172.html

 

Z całą pewnością będą jeszcze mieć. Można do nich napisać, to powinni podać przewidywany termin. Playerki schodzą na pniu w sumie. Zamawiając preordera zaklepujesz sobie sztukę. Można płacić Revolutem ale tylko w przypadku połączenia z Paypalem. Wiem, bo sprawdzałem na sobie. W kieszeni zostaje stówka albo i lepiej na przeliczeniu walut. :banderas:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...