Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, Suavek said:

 

 

Tak jak pisali poprzednicy, różnica jest naprawdę kolosalna. Gdy pierwszy raz zacząłem grać na zwykłym Switchu, to byłem szczerze załamany, bo ręce i palce męczyły mi się po raptem 10 minutach. Ze Split Pad Pro jestem w stanie grać spokojnie nawet kilka godzin. To jest must-have jeśli chodzi o Switcha w moim odczuciu.

 

Nie najgorsze oferty są na Amazon.pl (~187zł z wysyłką). Można tam znaleźć również twarde etui przystosowane właśnie dla konsolki ze split padem, np. od tomtoc.

O. dzięki za cynk. Zamawiam to etui. tego dokladnie potrzebowałem. :banderas:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Suavek napisał:

 

 

Tak jak pisali poprzednicy, różnica jest naprawdę kolosalna. Gdy pierwszy raz zacząłem grać na zwykłym Switchu, to byłem szczerze załamany, bo ręce i palce męczyły mi się po raptem 10 minutach. Ze Split Pad Pro jestem w stanie grać spokojnie nawet kilka godzin. To jest must-have jeśli chodzi o Switcha w moim odczuciu.

 

Nie najgorsze oferty są na Amazon.pl (~187zł z wysyłką). Można tam znaleźć również twarde etui przystosowane właśnie dla konsolki ze split padem, np. od tomtoc.

A jak analogi i buttony? Dają radę? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

A jak analogi i buttony? Dają radę? 

Jest ok, ale bez szału. Analog lepszy niż w joyconach, przyciski większe i głębsze, więc czuć nacisk. Mam wrażenie, że np. w grach rytmicznych jest dużo lepiej niż joycony, ale na pewno nie ma to startu do większości dzisiejszych markowych padów.

 

Krzyżak mało wygodny, no ale z drugiej strony... jest...

 

Też przyciski z tyłu pada są fajne i można je swobodnie konfigurować.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2022 o 08:57, beardo0 napisał:

E tam, właśnie dobre są, jak PS Vita

 

Elegancki padzik, nawet nieźle wyglądają te szare nadruki pod przyciskami. Taki ma retro vibe bym powiedział, coś jak switch lite turqoise.

 

Najładnieszje dualsense jak dla mnie: podstawowy biało-czarny, ten starlight blue oraz cosmic red

 

Też mi przypadł do gustu DualSense. Klasa wyżej od poprzednika

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...