Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zakupy growe!

Featured Replies

  • Odpowiedzi 35,4 tys.
  • Wyświetleń 4,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Gość Dark_Pharmacist
    Gość Dark_Pharmacist

    Spóźniona paczka. Ostatnia w tym roku, ale za to jaka Dużo, ważnych i rzadkich sztuk, oraz reszta brakującego setu na makarona.   Zapraszam na 15kg gier na Dreamcasta.  

  • Gość Dark_Pharmacist
    Gość Dark_Pharmacist

    Wreszcie przyszła upragniona paczka, na którą czekałem niemalże w oknie. Co tu dużo pisać. Jestem meeeeeega zajarany. Dreamcast w secie full wypas, i Shenmue w FOLII Zapraszam na moją bombę z okazji

  • Janusz Gamingu
    Janusz Gamingu

    Nie sądziłem, że kiedykolwiek uda mi się dostać taką sztukę, w takim stanie. Upolowana nowa. Sam własnoręcznie zdeflorowałem fabryczne zabezpieczenia i jest..... taka jaka miała być.... ja (pipi)e ale

Opublikowano
22 minuty temu, drozdu7 napisał(a):

Kudłaty przecież wysyp gier jest non stop :)

No właśnie jak dla mnie to tylko Crimson Desert na chwilę obecną do nadrobienia resztę nowości które mnie interesowały już ograłem....na steam decku leo

Opublikowano

kurczę podoba mi się ten biały XSX, prosty i elegancki. Gdyby ceny konsol tak nie oszalały to chętnie bym sobie wymienił

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Świeżutka dostawa IMG_3622.jpegIMG_3623.jpegIMG_3628.jpeg hi

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Kiedy promki u Czezkiego wejdą za mocno spicy

1000007558.jpg

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Replika S-ki z pierwszego Xboxa w wersji crystal green od Hyperkin. wub4cdb1a33a3b686d519dab31b78cffe2c.jpg

Edytowane przez Atherius

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Sprzedałem Resident Evil DS za 290, którego kupiłem kiedyś za 40 na półeczkę to wleciał w końcu Silent Hill f po znośnej już cenie. Czas sprawdzić tą abominacje.

IMG20260619202136.jpg

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Switcha dostałem w prezencie na urodziny :) Chociaż już byłem gotowy go samemu kupić, bo od roku mówiłem, że kupię jak wyjdzie patch do Xenoblade Chronicles 2, więc ostatni Direct mnie popchnął ku decyzji zakupowej.

a9876ec6-d279-41c9-b86d-5ca185a3a5ec.jpg

Dostałem też to oficjalne etui, nie wiem czy go używać

9a237ccc-87b3-43ad-8754-4b6a01421ecd.jpg

ponieważ samemu dokupiłem sobie etui od tomtoca, to marka, w której siedzą wszystkie moje handheldy

7ee2d9bf-9264-4768-b85a-7cf6cb0c04cd.jpg

Dokupiłem sobie również szkło hartowane. Na żadnym handheldzie nie posiadam dodatkowego zabezpieczenia ekranu, ale żaden handheld nie ma konstrukcji, która powoduje rysowanie ekranu przy normalnym użytkowaniu :/ Miałem nadzieję, że przy Switchu 2 już nie będzie takiego ryzyka

c31f5881-00ac-4f25-8ced-57ef20f2c1b3.jpg

I wspomniane Xenoblade od @Kierownik Chad , oprócz jedynki, którą już ograłem.

b7db04f6-f66b-4201-ae6f-320a92573983.jpg

Nie czekam na pudełkowe wersje na S2, bo ceny jak zwykle z dupy, taniej wychodzi upgrade, a z tego co widziałem, to np. w przypadku XCX w pudełku jest wersja na S1, do której i tak należy pobrać patch z eShopu. Zakładam, że tak samo będzie w przypadku pozostałych gier.

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

20260623_143449.jpg

Zakupy z ostatniego czasu. Wukong taniej zagranicą niż u nas to wziąłem bo chciałem mieć na płycie, a ten kolorostyczny wariant dualsense wpadł mi w oko od kiedy go pokazali, więc jak ostatnio były obniżki też sobie nie pożałowałem.

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Zakupy z Perfect Blue. Miałem trochę cebulionów i trzeba było wykorzystać, zanim stracą ważność. Artbook z UO bardzo fajny, bo oprócz ilustracji zawiera krótkie podsumowanie postaci i jednostek występujących w grze.

DSCF3590.JPG

DSCF3592.JPG

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

IMG_3684.jpeg

Opublikowano
7 godzin temu, badzejo napisał(a):

IMG_3684.jpeg


Nawet ładnie kolorystycznie się zgrało notbad

Opublikowano

Kurde faktycznie 😅 byś nie napisał to bym nawet nie zauważył, nojs 🤌 😄

Opublikowano

Dokańczania biblioteki Switcha ciąg dalszy. Po dwóch godzinkach, szokują te przycinki framerate. Poza tym gra się cudownie.

1000037017.jpeg

Opublikowano
3 minuty temu, Figaro napisał(a):

Dokańczania biblioteki Switcha ciąg dalszy. Po dwóch godzinkach, szokują te przycinki framerate. Poza tym gra się cudownie.

1000037017.jpeg

Nie masz S2?

Opublikowano

Grałeś już w zelde lalke figars?

Opublikowano
2 godziny temu, Ukukuki napisał(a):

Nie masz S2?

No nie mam. Jak wyjdą hity, to kupi się.

1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Grałeś już w zelde lalke figars?

A to już traktuję jako grę na S2.

Opublikowano

Granie w Links Awakening na S1... Co za marnotrawstwo

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 2

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.