Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bzduras napisał:

@Mejm w tym momencie

  Ukryj zawartość

Heavy Breathing Cat (@HeavyBreathingC) / Twitter

 

Nawet nie wiedzialem, ze do ps3 tez jest, kupie sobie.

 

Spoiler

Drogo? :nosacz:

 

 

10 minut temu, Wredny napisał:

The Last Remnant (folia) i N3 to kolejne przykłady ogromnej ilości tytułów skierowanych do miłośników japońszczyzny, jakie były dostępe tylko na konsolę Microsoftu.

LR jest tez na pc.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie na aliexpress digi dongi do pada, co by wymiatać najlepiej na świecie w COD of Duty. Podobieństwo do KontrolFreek zupełnie przypadkowe :nosacz3:

 

Ten fiolet trochę lepiej wykonany, mniej ordynarny plastik. Wieczorkiem planuję sprawdzić w grze na konsole przez internet. Oczywiście w trybie HARDCORE, bo innych nie uznaję.

 

Edit: jak by kogoś interesowało - dla osób z dużymi łapami ten wysoki grzybek powinien być prima sort na średnim i dalekim zasięgu w FPS. Ja niestety mam małe dłonie, więc kciuk się układa strasznie niewygodnie. Możliwe że zrobię ghetto moda, bo idealna dla mnie wysokość byłaby między niskim a wysokim. Se utne i skleje, o.

 

Na dwóch niskich jest bardzo spoko, choć precyzja nie jest tak wysoka, jak na dużym grzybku.

IMG20220615145126.jpg

IMG20220615145103.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wredny said:


Nie, bo gdzieś tak od pół roku nie opłacam tej usługi :sir:
#DzieńDzieckaPart3

Dziś po równo dla PS4 i PS5 - 6 sztuk na każdą z konsol (choć i tak wiadomo, że ogrywane na "piątce").

1542307746_Dziedziecka3.thumb.jpg.4508204232ccecd8fe715a553b4ac35b.jpg

Wreszcie skusiłem się na Call of Cthulhu, o którym przypadkiem sobie przypomniałem.
Cloudpunk to podobno fajny indyczek, w którym doręczamy przesyłki (chyba podświadomie ciągnie mnie do tego:sweat:).
Remaster Fatal Frame z Wii to bardziej symulator miss mokrego podkoszulka niż horror, ale chciałem mieć w kolekcji i wciąż liczę na jakieś remastery pierwszych dwóch części.
Podobnie jak liczę na remastery dwóch następnych części ONIMUSHY (choć od biedy i czwartą bym przygarnął).
Song of Horror, czyli klasyczny survival horror w fajnym wydaniu i Untitled Goose Game, której pudełeczko chodziło za mną od dawna, jak tytułowa gęś chodzi za eNPeCami.

845916317_Dziedziecka3PS4.jpg.9f1cd117b14d480c66e7e5654a59279f.jpg

Na PS5 wreszcie dwa exy Sony - Returnal oraz Spiderman BLM, a także odkładane w czasie Dying Light 2.
Do tego dwie sportówki od 2K - NBA, bo od czasów PS3 nie grałem w żadnego kosza i WWE, gdzie z wrestlingiem mój rozbrat był jeszcze dłuższy, bo ostatnio grałem na PS2.
Na deser Spirit of the North - sympatyczny indyk z liskiem - mam słabość do takich małych gierek w pudełkach, więc zakup raczej na zasadzie impulsu :sweat:

438106376_Dziedziecka3PS5.jpg.050c5a6a4f94da9ff906e1ec2414b142.jpg

1684937308_Dziedziecka3grzbiety.jpg.d335231cb7fd573104737561526833cf.jpg
 

o kurde, same sztosy. Onimusha, jak ja kocham tą Serie, muszę odpalić znowu na PS2.

 

gdzie kupiłeś Project Zero? Myślałem, że wyszła tylko w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

gdzie kupiłeś Project Zero? Myślałem, że wyszła tylko w cyfrze.

 

Allegro, łódzki sklep Uniblo, 319zł :reggie:

 

Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

@WrednyA jak ten Superman Returns na XSX? Jak fan postaci nigdy nie miałem okazji ograć, a właśnie ostatnio widziałem w fajnej cenie. 

 

Wygląda jak Spiderman 2 z PS2, ale póki co zaliczyłem tylko pierwszą grubszą akcję i więcej nie jestem w stanie napisać.

Raczej średniak, graniczący z crapem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...