Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Forumek PE w pełnej krasie. Nie można tu normalnie pogadać o gierkach, tylko trzeba CW od razu zrobić i się wykłócać o pierdoły. Nie dalej jak wczoraj ktoś już dokładnie o tym wspomniał. Chore.

 

Kolega ostatecznie zagra w co będzie chciał, na czym będzie chciał, a reszta to luźne sugestie, a nie dorabiana ideologia, ani wmawiana "jedyna słuszna racja". No poważnie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Forumowicze z najnowszymi konsolami, 7 abonamentami, telewizorami 130 cali wciaz nie rozumieja, ze ktos woli zwyczajnie w swiecie zagrac na starszej konsoil, odc 2139.

Można ale po co? Jeśli kogoś nie stać na ps5 + prosty tv 4K to serio albo jest na garnuszku u mamy albo powinen zmienić robotę. Ale nie dorabiajmy klimatu do czegoś co na szczęście jest przeżytkiem a ps3 na tv hd ready jest. 

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

U mnie PC stał się tylko narzędziem do pracy, szczególnie jak przesiadłem się na Maki. Stacjonarka z Windowsem stoi i się kurzy. Oczywiście można podłączyć go do TV, ale też nie wyobrażam sobie zagracać nią salonu. Nawet nie mam w niej Bluetootha żeby podłączyć pada, specyfikacja eż nie pozwala na wiele, komp działa na i5 6 generacji, a karty graficznej nie wymieniałem z kilkanaście lat. 

 

Można się śmiać z konsolowego pieprzu, ale coś w tym jest, pomimo tego, że konsole są zbliżone do PCtów i też np. już nie da się odpalić gier bez instalacji na dysku jak kiedyś. Ale no podłączać kompa z Windą do TV i widzieć Windowsa to trochę zabawna sprawa. Jeszcze do tego myszkę i klawiaturę, bo nie odpalisz nic bez nich + trzeba wstać żeby odpalić kompa (problem 1 świata) to nie ma tu nic wspólnego z wygodą.

 

Natomiast szkoda mi by było wydawać 2-3 paki za gierkę na PS3, więc jakby była alternatywa na PC i miałbym parcie na nią to bym zagrał od biedy na tym kompie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, A_Bogush napisał:

Można się śmiać z konsolowego pieprzu, ale coś w tym jest, pomimo tego, że konsole są zbliżone do PCtów i też np. już nie da się odpalić gier bez instalacji na dysku jak kiedyś. Ale no podłączać kompa z Windą do TV i widzieć Windowsa to trochę zabawna sprawa. Jeszcze do tego myszkę i klawiaturę, bo nie odpalisz nic bez nich + trzeba wstać żeby odpalić kompa (problem 1 świata) to nie ma tu nic wspólnego z wygodą.

 

Natomiast szkoda mi by było wydawać 2-3 paki za gierkę na PS3, więc jakby była alternatywa na PC i miałbym parcie na nią to bym zagrał od biedy na tym kompie.

 

Jest to wkurzające ale taniej ;) poza tym mam podłączonego pada od xboxa do PC i jak klikam znaczek xboxa to się włącza jakaś aplikacja stema, po której poruszam się padem. W moim przypadku komputer podłączony jest do monitora i dużego TV. Jak włączam grę to jasne, chwilę trzeba poświęcić na skorzystanie z myszy i klawiatury (bezprzewodowe) ale do konsoli też musiałbym podejść i włożyć płytę. Wychodzi taniej niż kupowanie gierek na allegro, a czasem można sobie ją dodatkowo spolszczyć.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Można ale po co? Jeśli kogoś nie stać na ps5 + prosty tv 4K to serio albo jest na garnuszku u mamy albo powinen zmienić robotę. Ale nie dorabiajmy klimatu do czegoś co na szczęście jest przeżytkiem a ps3 na tv hd ready jest. 

A_Bogush, pan mozi mowi, ze ch.uj jestes nie gracz bo to tylko jak masz ps5 + tv4k i twoje marzenie z dziecinstwa o ps3 tez ch.uj.

Odnośnik do komentarza

Nie chce nic mówić, ale jest pewna różnica pomiędzy kupowaniem konsoli retro do kolekcji, by ograć lub odświeżyć sobie jakieś retro klasyki, a traktowaniem PS3 w 2022 r.  jako podstawowego środka do grania. 

No ale wiesz, graj na czym chcesz, ważne się dobrze bawisz, nie oceniam :lapka:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Wszystko wolno, ktoś tylko dał znać ,że jest możliwość ogrania czegoś lepiej i taniej i to tyle w sumie. 

Tylko po co to pisać? 20 lat temu jakby ktoś wkleił gre na ps2 to też byście pisali że na pc przecież ta sama gra jest za stówke? C0rwa chłopaki tutaj każdy wie jak się ma sprawa z grami wideo

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Tylko po co to pisać? 20 lat temu jakby ktoś wkleił gre na ps2 to też byście pisali że na pc przecież ta sama gra jest za stówke? C0rwa chłopaki tutaj każdy wie jak się ma sprawa z grami wideo

Przecież porty takich np gier capcom to były kasztany :drakenope: + tak jak pisze Mejm wyżej. PS3 to poza nielicznymi gierkami przeżytek i bardziej kaprys niż konieczność dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...