Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ekskluzywne gry miały swój urok, ale cieszę się że branża od tego odeszła i teraz bardzo rzadko trafia się gra która nie dostaje swojego portu na PC (wyjątkiem są wyłącznie gry Nintendo), a dobrze zrobiona to wręcz obowiązek. 

pecety jednak znacznie lepiej niż zamknięte systemu konserwują gierki i ulatwią do nich dostęp za kilkanaście lat gdy już dane konsole nie będą  produkowane 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

To ps3 slim to w ogóle jest niezły ananas. C0rwa wymiana płyty jak ładowanie pocisku do czołgu a plastik ze stopionych nakrętek od wody też dodaje tego pieprzu

 

w tym pomieszczeniu tylko ty jesteś tu jebanym ananasem :daddy:, to nie jest slimka, tylko super slimka. Slimka to był porządny, legancki sprzęt, który do dzisiaj po 11 latach mi działa legancko

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Figaro napisał:

 

w tym pomieszczeniu tylko ty jesteś tu jebanym ananasem :daddy:, to nie jest slimka, tylko super slimka. Slimka to był porządny, legancki sprzęt, który do dzisiaj po 11 latach mi działa legancko

No zapomniałem dopisać super :nosacz2: slimke to ja też miałem i też niezbyt mi się podobała. Co chlebak z czcionką spidermena 3 to chlebak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Slim jest spoko, ale od pewnego modelu wywalili małe elementy "wykończenia" typu podświetlane przyciski power/eject, niby nic, a jednak całościowy efekt wizualny już gorszy.

 

Co do wyboru platformy, to myślę, że temat nie byłby tak KONTROWERSYJNY gdyby nie to, jak marne technicznie były najczęściej porty na PS3. Rozdziałka to jedno (miłego podziwiania ~720p na dużym TV 4K), ale ten framerate....

Ja też co do zasady wolę konsolę, ten mityczny klimat i bądź co bądź większą wygodę, ale czasami wybór niedomagającego sprzętu mając alternatywę to już lekki masochizm. I sam bywam tego ofiarą, np. teraz gram w The Evil Within na PS4, z pełną premedytacją wybierając gorszy port, ale widząc, jak to działa, momentami żałuję swojej decyzji. A początkowo miałem grać właśnie na PS3 xD (co odradzano mi, i słusznie, nawet tutaj).

 

Odnośnik do komentarza

No TEW1 na basic PS4 to niegrywalny wręcz twór przy pierwszych chapterach. Nie wiem jakim cudem ale udało się skończyć z dlc. Ogółem to optymalizacja tej gry nawet na pc była dziwna. Na tym samym silniki w tamtym czasie wyszedł The New Order i nawet nie pierdnęła klatka na moim ówczesnym laptopie.

Odnośnik do komentarza

Ta klapka i użyty do niej plastik to straszne badziewie, do tego jeszcze dochodzą te tanie panele piano black. Ale sam kształt ma bardzo fajny. Rozdziałka na razie nie przeszkadza przy siedzeniu w odległości ok. 2 metrów (ale dopiero odpaliłem ze 3 gry). Przypominam, że Xbox One i PS4 też nie osiągały jakiejś niesamowitej rozdzielczości (XO już szczególnie) i też po podłączeniu do TV 4K już nie jest tak fajnie. U mnie z tyłu stoi jeszcze XSX, więc jak coś będzie w lepszej jakości i we wstecznej to na pewno zagram na nim.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Co do wyboru platformy, to myślę, że temat nie byłby tak KONTROWERSYJNY gdyby nie to, jak marne technicznie były najczęściej porty na PS3. Rozdziałka to jedno (miłego podziwiania ~720p na dużym TV 4K), ale ten framerate....

 

Jest jakieś miejsce w sieci, gdzie da się to sprawdzić? W sensie które porty gier i na jaką platformę są skopane.

Kupiłem w ciemno kolekcję SH czego bardzo żałuję. Dopiero po fakcie dowiedziałem się, że już lepiej było próbować SH emulować na pc...

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2022 o 23:06, Mejm napisał:

Mialem ogrywac Saboteura ale odpuscilem. Teraz mysle, ze bylby lepszym wyborem niz AC3 ;F


Ostatnio wróciłem, ale w tych ~20fps przy tym input lagu i pływającym celowaniu to się grać nie da. Jeszcze pół biedy, jak tylko jeździsz, wspinasz się i bomby podkładasz, ale jakakolwiek strzelanina i jesteś kaput. Nie wiem, jak ja kiedyś dawałem radę grać w tak chujowo zoptymalizowane gierki :dunno:
To samo na X360 ze średniakiem Turning Point miałem, a najlepsze jest to, że jest tam aczik za 10 headshotów z rzędu - to jest wyczyn na miarę splatynowania Crash Bandicoot 4.
 

W dniu 16.11.2022 o 22:40, kotlet_schabowy napisał:

np. teraz gram w The Evil Within na PS4, z pełną premedytacją wybierając gorszy port, ale widząc, jak to działa, momentami żałuję swojej decyzji. A początkowo miałem grać właśnie na PS3 xD (co odradzano mi, i słusznie, nawet tutaj).

W dniu 17.11.2022 o 01:03, Dr.Czekolada napisał:

No TEW1 na basic PS4 to niegrywalny wręcz twór przy pierwszych chapterach


Ja to przeszedłem na PS3 i mimo tego, że technicznie to straszny kasztan, to i tak gierkę uwielbiam.
Mam wersję na PS4, kiedyś nawet napocząłem i dla mnie to był mocny przeskok, a nie jakiś "niegrywalny twór" :sweat:

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Ja to przeszedłem na PS3 i mimo tego, że technicznie to straszny kasztan, to i tak gierkę uwielbiam.

Mam wersję na PS4, kiedyś nawet napocząłem i dla mnie to był mocny przeskok, a nie jakiś "niegrywalny twór" :sweat:

To współczuję. Coś takiego nie powinno wyjść w takim stanie do sprzedaży, a wypowiadam się jak na "tamte" czasy. Bez patrzenia na dzisiejsze parcie na 4k60.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Nie wiem, jak ja kiedyś dawałem radę grać w tak chujowo zoptymalizowane gierki

Kiedyś byliśmy mniej świadomi. Swego czasu ogrywałem GTA IV na PS3 jak głupi i czerpałem z gry mega przyjemność. Ale pamiętam, że czasami czułem, że coś gra była za wolna, tylko że wtedy nie myślałem o klatkach na sekundę (wtedy się tym nie interesowałem). Potem jednak świadomie wybrałem GTA V na X360 - lata mijały, a człowiek się zaczął mocniej wgłębić. O PS2 nie wspomnę. San Andreas chodziło na PS2 jak kupa, a jednak gra wciągnęła mnie tak mocno jak rzadko która dziś. A więc lepiej żyć tymi wspomnieniami, niż rozmyślać, że grało się w słabo zoptymalizowane gierki.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...