Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu jakie to Euro jest z(pipi)ane... Musiałem się wykłócać o moje zamówienie, chyba któryś z pracowników chciał przyciąć i zabrać moją gierkę.

 

Z dedykacją dla @YETI :D # wspierapolskąbranżę

 

ptQhhNt.jpg


 

Spoiler

 

A tutaj rodzinka w komplecie

QgvJWr7.jpg

 

P.S. Specjalna do żyda jew_basic.jpg Niemiaszek w przyszłości pewnie też.

 

Idę dotykać steelboczka :D 

Odnośnik do komentarza

[mention=34971]Kyo[/mention]

 

Kyo

 

Miałem to samo z tą samą edycją. Numery zamówienia im się nie zgadzały

Zamiast faktycznego numeru zamówienia dali jakiś nr ich wewnętrznego zamówienia :|

30 minut stracone, ale doszli do tego

 

PS. Jak niemiecka ma polskie napisy i nie jest wykastrowana, to daj znać przy sprzedaży smile.gif

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Taka sytuacja...
 
5ajnlDa.jpg
 
Chyba jestem w czepku urodzony. Zadzwoniłem do kumpla, o którym wiem, że również ciora w gierki zupełnie w innej sprawie i w trakcie rozmowy temat zszedł na RDR 2. On mówi mi, że wracając z delegacji właśnie w tym momencie zajeżdża na parking pod Idiociarnią w gdańskiej Matarni z zamiarem zakupu mesjasza. To ja mu ze smutkiem: "Wiesz Darek...zazdroszczę Ci, bo ja jestem dokumentnie spłukany, łącznie z kartą kredytową i grę kupię dopiero w środę po wypłacie". A on mi na to natychmiast sam z siebie: "Nic nie szkodzi, kupię Ci Twój egzemplarz, a kasiorę oddasz mi w przyszłym tygodniu." Mówię Wam, aż mi się ślepia zaszkliły ze wzruszenia!:obama: TO SIĘ NAZYWA KURŁA SOLIDARNOŚĆ GRACZY! Taka np solidarność jajników to jest przy tym nic...NIC!
 
 
Dobry kolega.

Choć dobrze to wymyślił, bo przy zakupie dwóch gier (ponad 500 zł) Media Markt oddaje 50 zł na karcie podarunkowej :)

Także wszyscy są szczęśliwi

PS. A tak poważnie, to pozostaje pozazdrościć
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2018 o 15:05, MEVEK napisał:

 

 

Kupka steelów..

  Ukryj zawartość

IMG-20181026-141229.jpg

 

Moje oczy kolekcjonera krwawią widząc jak stellbook leży na steelbooku bez żadnej folii ochronnej :( ale żeby nie było kolekcja zacna plusik się należy ; ]

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Moje oczy kolekcjonera krwawią widząc jak stellbook leży na steelbooku bez żadnej folii ochronnej :( ale żeby nie było kolekcja zacna plusik się należy ; ]

Właściwie to na co dzień stoją w pionie, ale ze względu na chwilowy brak miejsca postanowiłem położyć. Aktualnie szukam regalu, ze szklanymi drzwiami,  żeby sie nie kurzyły i nikt ich nie dotykał, łącznie z figurkami. Dzieki za troskę Twoja. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2018 o 11:10, Dave Czezky napisał:

Poznales jakas mila, starsza pania w zusie? 

 A gdzie Twoja kopia @Dave Czezky ?

Czyżbyś juz nie miał czasu na granie, przez zamiłowanie dla graczy i sumienne wykonywanie obowiązków w sklepie tylko po ty, by każdy gracz mógł dostać swoja kopie na czas. Bardziej zależy Ci na szczęściu innych niż własnym ?  Pisze poważnie, bo nie zauważyłem Twojego wpisu z gra :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Lipa napisał:

PS. Jak niemiecka ma polskie napisy i nie jest wykastrowana, to daj znać przy sprzedaży smile.gif

Polskie napisy, angielskie głosy. Z tego co wiem to tylko japońskie wydanie się różni. Reszta płytek taka sama. Nic nie pocięte - wczoraj jednemu wieśniakowi zniknęła głowa na kill camie jak dostał z dwururki :fsg:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Kyo napisał:

 Z tego co wiem to tylko japońskie wydanie się różni.

A czym się różni? Kumpel ma japończyka(bo mieszka w Japonii) i w sumie nic nie mówił o żadnych różnicach. Gra po angielsku(napisy+gadki). Jedyna różnica jaką wyłapaliśmy to brak loga Dolby Digital na wersji jap i to wszystko ; ]

840d185356349.jpg

c2c39fe76435a.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jest tylko jap i ang. Nie ma innych języków. 

 

Worldwide (Except Japan)

English

French

Italian

German

Spanish

Brazilian Portuguese

Latin American Spanish

Chinese (Simplified)

Chinese (Traditional)

Korean

Polish

Russian

 

Japan

English

Japanese

 

https://support.rockstargames.com/articles/360010107373/Red-Dead-Redemption-2-Supported-Languages

 

Więc czy się kupi płytkę w Niemczech, Francji czy Polsce to będą dokładnie te same płytki w środku. Różnica tylko będzie na pudełkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...