Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Not really. 

+1.

 

Grałem na różnych słuchawkach - pchełkach, nie pchełkach. Za 30zł, za 500zł. Różne modele.

a) po godzinie wyraźny dyskomfort (uszy bolą).

b) pełne słuchawki potrafią nieźle grzać uszy.

 

No i samo słuchanie na pełnej piź.dzie dźwięku przez słuchawki zbyt zdrowe nie jest. Po mniej więcej 10 latach regularnego tłuczenia w bębny bez żadnego zabezpieczenia (głupota) zauważyłem u siebie przytłumienie słuchu. W teorii słyszę normalnie, w praktyce gdy jestem w miejscu, w którym jest spory szum/hałas (pub, ruchliwa ulica etc.) to niestety wszystko się zlewa i trzeba do mnie dość głośno mówić. Szkoda zdrowia :).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

W sumie to powinna ta informacja wylądować w dziale PS4, ale skoro zaczęliście wątek szumu: jeśli ktoś nie czuje się pewnie z wkrętakiem w ręku to niech poszuka serwisu konsol w swojej okolicy, w około 90% z nich jest usługa konserwacji czwórek. Wymienią pastę termoprzewodzącą, wyczyszczą wszystko z kurzu, skasują Was z 50zł za robociznę i macie lekko szumiące konsole zamiast Jet Fightera 6000 startującego z pasa. Koleżka szarpnął się na coś takiego i nie może się nacieszyć tym, że w nocy nie dostaje z patelni w ryło od wybudzonej hałasem żony ;)

Podeslij namiary Zbigniewie plox, moja już dostaje szału jak silniki odrzutowe zaczynaja wirować ::/ 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
 
Ostatnio jak odpaiłem GoWa to (z ręką na sercu) wyraźny szum konsoli słyszałem dwa pokoje dalej od konsoli.
No to moja poprzednia Ps4 na najwyższych obrotach chodziła na tyle cicho, że już za drzwiami pokoju (1,5m od konsoli) była niesłyszalna ale w nocy kiedy soundbar był cicho ustawiony to słychać bylo konsole. Obecnie jest cisza jak na xox.
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ping napisał:

Grałem na różnych słuchawkach - pchełkach, nie pchełkach. Za 30zł, za 500zł. Różne modele.

a) po godzinie wyraźny dyskomfort (uszy bolą).

b) pełne słuchawki potrafią nieźle grzać uszy.

 

Dlatego lepiej dobierać sobie modele półotwarte/otwarte i wtedy obydwa problemy się minimalizują. Sam miałem z tym problem (godzina słuchania i uszy czerwone, trzeba było przerwę robić). Teraz mam od jakiegoś czasu półotwarte AKG i jakbym nie miał nic na głowie.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, chmurqab napisał:

 

Dlatego lepiej dobierać sobie modele półotwarte/otwarte i wtedy obydwa problemy się minimalizują. Sam miałem z tym problem (godzina słuchania i uszy czerwone, trzeba było przerwę robić). Teraz mam od jakiegoś czasu półotwarte AKG i jakbym nie miał nic na głowie.

 

na czym polega różnica?

 

nvm, już ogarnąłem temacik:problem:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...