Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, nadol90 napisał:

@_Shaman_

 

Nie wiem czemu nie mogę pisać wyżej, Shaman skąd brałeś ten pakiet Taiko ?

Amazon.uk, wyszło jakieś ~480 pln z przesyłką, dalej jest dostępny z tego co widzę.

 

13 godzin temu, Rayos napisał:

Taiko z bębnem :fsg: Daj znać jak się sprawuje to peryferium ! 

Powiem szczerze, że trochę się rozczarowałem jakością wykonania, na samym początku miałem problem z samoczynnie wtryniającym się uderzeniem w prawą obręcz, co po jakimś czasie ustąpiło (mam nadzieję że już na zawsze), no i jest to naprawdę głośna rzecz, grając po 22giej można się narazić w(pipi)ionym sąsiadom. Poza tym działa w porządku, nie zauważyłem jakiegoś sporego laga (ale gram na słuchawkach), zdecydowanie lepiej się gra na bębenku niż przyciskami czy touchscreenem (na sterowanie ruchem to już w ogóle szkoda strzępić ryja).

 

Edytowane przez _Shaman_
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza

Ostatnio wrzucałem oficjalnego headseta do PS4 tylko, że w wersji Silver. No i jak na jakość dźwięku nie miałem co narzekać, tak wygoda pozostawia wiele do życzenia. Mam duży łeb, odstające uszy, a słuchawki są tak ciasne i na dodatek nie mają muszli, że po nawet niezbyt długiej sesji łeb mi rozsadzało. Na szczęście ostatnio zakup Pro pozwolił mi otrzymać 150 zł na karcie podarunkowej do MM i dzięki temu dorwałem nowe goldy za niecałe 200 zł. Niebo, a ziemia w porównaniu z wygodą użytkowania, jeśli chodzi o nową wersję słuchawek od Sony. Są mega leciutkie, elastyczne, wygodne i wydaje się, że także wykonane z dobrej jakości materiałów. Jakość dźwięku także na plus względem przewodowego modelu. Niskie tony są odczuwalne i bass ma fajne brzmienie. Jestem mega zadowolony i fanom (i jak narazie tylko im) plejstejszyn naprawdę polecam.

 

2CHQDMZ.jpg

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...